Son Dakika: Erdal Taze Görevinden Ayrıldı

Edinilen son dakika bilgilerine göre Şekerbank Genel Müdürünün yerine  Genel Müdür Yardımcısı Erdal Erdem 'in vekalet edeceğine yer verildi. 

Son Dakika: Erdal Taze Görevinden Ayrıldı

Son dakika haberi: Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze görevinden ayrıldı.
 

Şekerbank tarafından yapılan son dakika açıklamasında genel müdürün görevden alındığına yer verildi. Kamuyu Aydınlatma Platformu 'nda  yer alan açıklamada Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze bugün itibarıyla görevinden ayrılacağı ve yerine Genel Müdür Yardımcısı Erdal Erdem 'in vekalet edeceğini kamuoyuna bildirildi.

Açıklamada , görevinden ayrılan genel müdür Servet Taze 'nin yerine gelen Erdal Erdem hakkında bilgiye yer verildi. Bankacılık sektöründeki 25 yıllık kariyerinde birçok üst düzey görev yürüten Erdal Erdem, kariyerine 1995 yılında Family Finans Kurumu AŞ 'de başladı.

ERDAL ERDEM 'İN GÖREVLERİ

Erdal Erdem, 2014 yılına kadar yürüttüğü Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Kredi Komitesi Üyesi, Ziraat Finansal Kiralama AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Ziraat Bankası Moskova CJSC Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinin ardından Mart 2014'te Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

2017 yılına kadar aynı zamanda Halk Faktoring Yönetim Kurulu Başkanı ve Halkbank Belgrad A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapan Erdem, Kasım 2017'de Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Kamubulteni.com  | Ankara