Sağlık Yönetimi Mezunları 3 Senedir Kadro Bekliyor

Sağlık Yönetimi bölümü mezunları 3 yıldır Bakanlık tarafından kendilerine verilecek müjdeyi bekliyor, fakat bir türlü istediklerini bulamıyorlar. Adaylar seslerinin duyulmadığını belirtiyor.

Sağlık Yönetimi Mezunları 3 Senedir Kadro Bekliyor

Sağlık Yönetimi Bölümünden mezun olanların kamu personeli atamaları konusundaki talihsizliği sürüyor. 3 yıldır kendilerine yönelik kadro açılmadığını, özel sektörde de zor durumda kaldıklarını ve iş bulamadıklarını belirten adaylar, Sağlık Bakanlığı'nca gerçekleştirilecek personel alımlarında kendilerine yer ayrılmasını, seslerinin duyulmasını istiyor. 

KAMUYA PERSONEL ALIMLARINI VE ÖZEL SEKTÖR İŞ FIRSATLARINI TAKİP ETMEK, TÜRKİYE'NİN EN AKTİF EN BÜYÜK MEMUR ADAYI GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN.

Konuyla ilgili Kamu Bülteni internet sitesine Facebook Vevobahis grubu vasıtasıyla gelen mesajlar hayli fazla. Adaylar önümüzdeki dönemlerde gerçekleşecek Bakanlık alımlarını dört gözle beklediklerini , Sn. Cumhurbaşkanından, Hükümet ve muhalefet partilerinden müjdeli haberi duyacakları ana odaklandıklarını belirtiyor.

Kamu Bülteni Facebook grubuna gelen bir mesajda şu ifadeler yer alıyor : "Merhaba sağlık yönetimi mezunuyum 3 yildir bu bölüme atama yapilmiyor sesimizi de duyurabilirseniz cok buyuk sevap kazanmis olursunuz hersey icin simdiden cok tesekkur ederiz"