Sağlık Personelleri İçin Görevde Yükselme Sınav Duyurusu Yayımlandı: Ekran Açıldı

Son dakika haberi: Sağlık personellerinin görevde yükselme sınavı ile ilgili duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Anadolu Üniversitesi sınav başvurusunun başladığına yer verildi.

Sağlık Personelleri İçin Görevde Yükselme Sınav Duyurusu Yayımlandı: Ekran Açıldı

Sağlık Bakanlığı görevde yükselme sınavı duyurusu geldi.

Sağlık personellerini ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Anadolu Ünivesitesi sınav başvuru sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda 04 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2020 T.C. Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı başvurularının bugün başladığı ve 11 Eylül tarihine kadar yapılacağına yer verildi.

Sağlık Bakanlığı tarafındna yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verilmişti:

03-14 Şubat ile 04-10 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılan başvurular sonucunda başvuruları kabul edilen ve 04 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına katılacak olan aday listesi belirlenmiştir. Adaylar aşağıdaki linkten durumunu öğrenebilecektir.

Başvurusu kabul edilen adaylar 31 Ağustos - 11 Eylül 2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesinin Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden kredi/banka kartı vasıtası ile (sınav adı belirtilerek) sınav ücretini yatıracak ve sınav yeri tercihini yapacaklar, varsa “Sağlık Durumu/Engel Bilgi Formu” nu doldurarak “Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü – ESKİŞEHİR” adresine göndereceklerdir.

Ayrıca 03-14 Şubat 2020 tarihleri arasında başvuru yapan ve başvurusu kabul edilip sınav ücretini yatıramayan ve sınav yeri tercihi yapamayanlar veya değişiklik yapmak isteyenler ile varsa “Sağlık Durumu/Engel Bilgi Formu” nu doldurup Üniversiteye gönderemeyenler;

31 Ağustos - 11 Eylül 2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesinin Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden kredi/banka kartı vasıtası ile (sınav adı belirtilerek) sınav ücretini yatıracak ve sınav yeri tercihini yapacaklardır. 
Sınav yeri tercihini yapanlardan sınav yeri tercihini değiştirmek isteyenler 31 Ağustos-11 Eylül 2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesinin Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden değişiklik yapabileceklerdir. 
Varsa “Sağlık Durumu/Engel Bilgi Formu” nu doldurarak “Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü – ESKİŞEHİR” adresine göndereceklerdir.  

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DUYURDU

Anadolu Üniversitesi sınav ekranından yapılan açıklamada 04 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2020 T.C. Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı başvuruları 31 Ağustos – 11 Eylül 2020 tarihleri arasında sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden yapılabilecektir. denildi.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.