Radyoloji Teknisyeni Bıçaklanarak Öldürüldü

Son dakika haberi: Konya Beyşehir'de bir kişi, daha önce kendisini döven 3 kişiden rastladığı röntgen teknikerini bıçaklayarak öldürdü.

Radyoloji Teknisyeni Bıçaklanarak Öldürüldü

Konya'dan feci bir son dakika haberi geldi. Edinilen bilgilere göre bir kişi, 23 yaşındaki tradyoloji teknikerini bıçaklayarak öldürdü.

Edinilen son dakika bilgilerine göre Konya'nın Beyşehir İlçesinde bulunan Yeni Mahalle 40691 numaralı sokakta meydana gelen feci olayda Ali Nar isimli 47 yaşındaki kişi, iddialara göre bundan üç gün önce henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı 3 kişi ile tartıştı. Sözlü başlayan tartışma kısa süre içinde kavgaya dönüştü. 3 kişi, aralarına aldıkları Ali Nar'ı dövdü.

Nar, iddiaya göre kendisini dövenler arasında, aynı binada oturduğu kardeşini ziyarete gelen kişiyi gördü. Kırklareli Devlet Hastanesi bünyesinde radyoloji teknikeri olarak çalışmakta olan ve 23 yaşında olduğu öğrenilen İsmail Kaya isimli kişi ile karşılaşan Ali Nar, kendisini döven 3 kişi Betxlarge arasında olduğunu iddia ettiği radyoloji teknikeri İsmail Kaya ile karşılaşınca ona tepki gösterdi ve ikili arasında yeniden tartışma çıktı. 

İkili arasında çıkan tartışma kısa süredde küfürlü restleşmeye, daha sonra ise tekme tokatlı kavgaya dönüştü. Ali Nar ise üstünde bulunan bıçağı çekti ve İsmail Kaya'nın göğsüne sapladı. 

Aldığı bıçak darbesi ile kanlar içinde kalan İsmail Kaya için bölgeye hemen sağlık ekipleri çıkarıldı. Bölgeye gelen sağlık ekipleri, Kaya'ya hemen olay yerinde ilk müdahalesini yaptı ve onu ambulansla Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırarak tedavi altına aldı. Doktor ekipleri tarafından tedaviye alınan Kaya, sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Olay sonrası polis ekipleri de bölgeye geldi ve Ali Nar'ı gözaltına alarak karakola götürdü. İfadesi alındıktan sonra mahkemeye sevk edilen Nar, mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kamubulteni.com  | Ankara