MHP'li Özyavuz : Kamuya Memur ve İşçi Alımlarında Adaletsiz Davranılıyor!

Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa Milletvekili Özyavuz'dan kamuya personel alımlarında 'Adalet' çağrısı.

MHP'li Özyavuz : Kamuya Memur ve İşçi Alımlarında Adaletsiz Davranılıyor!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şanlıurfa Milletvekili Özyavuz, Şanlıurfa'da katıldığı bir toplantıda , kamuya personel alımları konusunda hükümeti eleştirdi.

 İşsizlikle ilgili sıkıntılar ve kamuya personel alımlarında adaletsiz davranışların büyük sıkıntılar yarattığını söyleyen Özyavuz, konuşmasına şu şekilde devam etti, "Gönül isterdi ki iktidar partisine en fazla oyu veren Şanlıurfa halkının adil bir şekilde değerlendirip, burada işsiz gençlerimizin bir an önce işe kavuşturulmasıydı. Bu adaletin teslim edilmesi konusunda Youwin biz elimizden geleni yapacağız. İstediğimiz hiçbir yandaşın öncelikli olarak değerlendirilmemesi. Özellikle iş konusunda fakir kardeşimize öncelik verilmesi .

Yönetici ve idareci konumundaki insanların, kendi alanlarında yetişmiş uzmanlardan seçilmesi… Eğer biz şu anda bizi yönetenlerle ilgili bu adalet sistemini kuramazsak, toplum olarak da yok olmaya mahkumuz.Son dönemdeki yanlış atamalardan dolayı işin ehli insanların oralara atanmaması, bizi orada da tutunamaz duruma getirdi. Ankara'da Şanlıurfalıların temsilciliğini yapamadılar, hem de hakkaniyetle görevlerini yerine getirmediler." dedi.

KAYNAK: http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mhpli-vekilden-yandas-cikisi-201479h.htm

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA