Malatya'da Polis, Silah Arkadaşının Boğazını Kesti

Malatya'dan son dakika haberi geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre Polis Merkezi'nde bir polis, silah arkadaşının boğazını kesti.

Malatya'da Polis, Silah Arkadaşının Boğazını Kesti

Malatya’da feci bir olay meydana geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre bir polis memuru, merkezde tartıştığı polis olan arkadaşının boğazını keserek öldürdü.

Bugün sabah saatlerine Malatya'nın Meydanbaşı Mahallesinde bulunan Battalgazi Polis Merkezi Amirliğinde meydana gelen feci olayda, Polis Merkezinde görev yapmakta olan iki polis memuru arasında, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bir anda tartışma çıktı. Sözlü olarak başlayan tartışma kısa sürede küfürlü restleşmelere ve daha sonra kavgaya dönüştü. Onbahis Büyüyen tartışmada, polislerden birisi yanında bulunan bıçakla meslektaşının boğazını keserek öldürdü.

Kavgada boğazı kesilen polis memuru ağır olarak yaralandı. Ağır olarak yaralı olarak  polis memuru, merkezdeki polisler tarafından Turgut Özal Tıp Merkezine kaldırıldı. Ağır yaralanan polis memuru, doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Arkadaşı polis memurunun boğazını kesen ve onu vahşice öldüren polis memuru, silah arkadaşları tarafından gözaltına alındı.

Kamubulteni.com  | Ankara