Kahraman Güvenlik Korucuları Maaşlarında İyileştirme Bekliyor

Kahraman güvenlik korucularımız maaş konusunda artık müjdeli haber bekliyor.

Kahraman Güvenlik Korucuları Maaşlarında İyileştirme Bekliyor

Maaş konusunda sıkıntı yaşayan Güvenlik Korucuları, ücretlerinin en düşük devlet memuru maaşı ile endekslenmesini talep ediyor. Vatan aşkıyla görev yapan korucular, konuyla ilgili özellikle Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. İzzet Ulvi Yönter'den yardım beklediklerini talep ediyor.

 MHP'li Arzu Erdem'in de bu konuda çalışmaları olduğu biliniyor. Fatih Özcan isimli bir Kamu Bülteni sitesi üyesi, bize gönderdiği mailde maaşların adaletsiz olduğunu, en düşük devlet memuru maaşına dahi razı olduklarını fakat 1700 TL ücret aldıklarını Asyabahis belirtiyor.

Konuyla ilgili Sn. Cumhurbaşkanımızdan müjde , muhalefet ve iktidardan çözüm çalışması bekleyen Kahraman korucularımızın sesinin duyulmasını temenni eder, hepsine görevlerinde başarılar dileriz.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika gelişmeleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için Kamu Bülteni uygulamasını indirebilir, kamuya personel alımlarını takip etmek ve diğer adaylarla tanışarak bilgi alışverişinde bulunmak için Türkiye'nin en büyük memur adayı grubuna katılabilirsiniz. Katılım için TIKLAYINIZ.