İsmail Koncuk'tan '3600 Ek Gösterge' Çağrısı : Unutturmayacağız

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Sosyal medya hesabı üzerinden eski Maliye Bakanı Ağbal'ın ve dolayısıyla hükümetin seçim vaatleri arasında yer alan Ek Gösterge konusuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İsmail Koncuk'tan '3600 Ek Gösterge' Çağrısı : Unutturmayacağız

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk, AK Parti'nin seçim vaatleri arasında yer alan memura 3600 ek göstergenin 100 günlük eylem planında yer almadığını hatırlattı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden değerlendirmelerde bulunan İsmail Koncuk, İYİ Parti'nin ek 3600 gösterge konusunun Casinometropol unutulmaması için çalışmalarını sürdüreceğini, memur, emekli, dul ve yetimlerin de faydalanacağı ek göstergenin bir an önce gündeme gelmesi gerektiğini söyledi.

Koncuk, "24 Haziran seçimlerinin en önemli taahhütlerinden memura 3600 ek gösterge 100 günlük eylem planında yok. Eski Maliye Bakanı Naci Ağbal seçim öncesinde, ek gösterge artışından emekli, dul ve yetimlerin de faydalanacağını açıklamıştı. İYİ Parti olarak unutturmayacağız." ifadelerini kullandı. 

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA