İş Bankası'ndan emekliye jest geldi: Mayıs ayı emekli promosyon rakamları güncellendi. Emekli Promosyonu Müjdesi!

Milyonlarca emekliyi harekete geçirecek haber İş Bankası'ndan geldi. Emekli promosyon rakamlarının güncellediğini duyurdu. İşte İş Bankası'nın güncel emekli promosyon rakamları...

İş Bankası'ndan emekliye jest geldi: Mayıs ayı emekli promosyon rakamları güncellendi. Emekli Promosyonu Müjdesi!

İş Bankası emeklilere sürprizli haberi verdi. Mayıs ayı emekli promosyon rakamlarını güncellediğini duyurdu. Geçtiğimiz yıl başta olmak üzere milyonlarca emekli vatandaş emekli promosyon araştırması içerisine girerken, bu durum bankalar arasında ciddi rekabet ortamının oluşmasına neden olmuştu.

Bankalar emekli promosyon rakamlarında yaşanılan ilgi sonrasında en yüksek rakamı verme çabası içerisine girerken, İş Bankası Mayıs ayı emekli promosyon rakamlarını güncellediğini duyurdu. İşte güncel emekli promosyon kampanyası...

Mayıs ayı güncel emekli promosyon rakamları;

3.500 TL'ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar 4.500 TL

3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar 5.250 TL

7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar 6.750 TL

10.000 TL ve daha fazla olanlar 7.500 TL

SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.