İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hilmi Korhan Zilcioğlu Hayatını Kaybetti

Son dakika haberi: İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılarından Hilmi Korhan Zilcioğlu, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hilmi Korhan Zilcioğlu Hayatını Kaybetti

Hilmi Korhan Zilcioğlu yaşamını yitirdi.

Son dakika haberi İstanbul 'dan geldi. Edinilen bilgilere göre , İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın yardımcılarından olan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Zilcioğlu, kanser hastalığına yenildi ve 48 yaşında hayata veda etti.

1994 senesinde komiser yardımcısı olarak teşkilatta görevine başlayan Zilcioğlu, Muğla Emniyet Müdürlüğü bünyesinde göreve başladı. Zilcioğlu 'nun görev yaptığı yerler ve yıllar şu şekilde;

2000-2004 yılları arasında Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda şark görevi

2004 yılında İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü kadrosuna atandı. 2004-2009 yılları arasında sırasıyla; Küçükçekmece ve Eyüp İlçe Emniyet Müdürlükleri ile Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü kadrolarında görev aldı.

2009-2012 yılları arasında Eyüp İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı,

2012-2014 yılları arasında Bakırköy İlçe Emniyet Müdürü,

2014 yılında Turizm Şube Müdürü,

2014-2017 yılları arasında Polisevi Şube Müdürü,

20.01.2017 tarihinden itibaren ise İl Emniyet Müdür Yardımcısı

Son olarak 2018 yılında bu yana Teftiş Kurulu Başkanlığı Çalışma Merkezi Koordinatörlüğünde Polis Başmüfettişi olarak görev yapan Zilcioğlu, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle uzun süredir Bakırköy'de özel bir hastanede tedavisi görüyordu.

CENAZE TÖRENİ

Evli ve 1 kız çocuğu babası Zilcioğlu'nun cenazesi, yarın Bakırköy Ataköy 'deki Ömer Duruk Camisi 'nde kılınacak namazın ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA