Fahrettin Yokuş: PKK ve Sempatizanlarının Kökleri Kurutulmalıdır!

Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Hakkari'deki hain saldırı sonrası açıklamalarda bulundu. Bölücü terör örgütüne yönelik operasyonların hız kesmeden sürmesi gerektiğine vurgu yapan Yokuş, 'Sempatizanların da terör örgütünün de kökleri kurutulmalıdır' dedi.

Fahrettin Yokuş: PKK ve Sempatizanlarının Kökleri Kurutulmalıdır!

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Hakkari'de bölücü kahpelerin saldırısı sonucunda şehit olan kahraman askerimizin eşi ve 11 aylık bebeğine Allah'dan rahmet , sevenlerine ve Türk milletine baş sağlığı diledi.

PKK VE SEMPATİZANI ALÇAKLARIN KÖKLERİ KURUTULMALIDIR

Bölücü terör örgütüne yönelik operasyonların artarak devam etmesi, katil hainlerin en ağır çekilde cezalandırılmaları gerektiğini söyleyen Yokuş, "Bölücü hainlerden bir kahpelik daha, asker eşi bir hanım efendi İle 1 yaşındaki bebeğini şehit ettiler.İnsanlıktan nasibini almamış katiller bulunmalı, hak ettikleri şekilde bedeli ödetilmelidir.Bu alçakça katliamin Timebet sorumlusu pkk ve sempatizanı alçakların kökleri kurutulmalıdır." dedi.

HAKKARİ VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAYIMLAMIŞTI.

Hakkari Valiliği, bugün gerçekleşen hain saldırıyla ilgili bir açıklama yayımlamıştı. Valilik açıklamasında "31 Temmuz 2018 günü ilimiz Yüksekova ilçesi Büyükçiftlik beldesi Susat Deresi mevkiinde askeri personel eşinin kullanmış olduğu sivil aracın geçişi esnasında bölücü terör örgütü mensuplarınca daha önceden yola tuzaklanmış EYP’nin (El Yapımı Patlayıcı) infilak etmesi sonucu, askeri personelin eşi olay yerinde yaşamını yitirmiş, 11 aylık bebeği ise ağır yaralanmıştır. Yaralı bebeğin tedavisi sevk edildiği Yüksekova Devlet Hastanesinde devam etmektedir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir" ifadelerine yer verilmişti.

YARALI BEBEK KURTARILAMADI

11 aylık yavrunun kurtarılamayarak şehit olduğu bildirildi..

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA