En Az İlkokul Mezunlarından Kadrolu İşçi Alımı Başvuruları Sürüyor

Türk-Alman Üniversitesi'ne en az ilkokul mezunlarından kadrolu kamu işçisi alımı için 23 Kasım itibariyle başlayan başvuru işlemleri 27 Kasım'a kadar sürecek.

En Az İlkokul Mezunlarından Kadrolu İşçi Alımı Başvuruları Sürüyor

Türk-Alman Üniversitesi'ne en az ilkokul mezunlarından kadrolu kamu işçisi alımı için 23 Kasım itibariyle başlayan başvuru işlemleri 27 Kasım'a kadar sürecek.

24 Kasım 2020 Salı 18:27
En Az İlkokul Mezunlarından Kadrolu İşçi Alımı Başvuruları Sürüyor

Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda Türk-Alman Üniversitesi'ne bakım onarım hizmetleri ile temizlik hizmetleri için sürekli işçi alınacağı, alım için başvuruların İŞKUR üzerinden yapılacağı kaydedilmiş, başvuru yapacak adayların Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir ilçelerinde ikamet etmesi gerektiği kaydedilmişti. Resmi duyuruda başvuru genel şartları ise şu şekilde sıralandı: 

1. Türk vatandaşı olmak.
2. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
4. Askerlik ile ilişiği olmamak,
5. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile;
a. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak.
b. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye
kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkûm olmamak.
c. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.
6. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemek.
7. Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular pdb.tau.edu.tr internet adresinden ilan edilecektir. Kuraya katılacak adaylar ve kura sonucu yerleştirilen adaylara her hangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilan tebligat yerine geçecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

1. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden 23 Kasım 2020 27 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.
2. Online başvurular dışında şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
3. Her aday ilan edilen kadrolardan, listede yer alan sadece bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.
 

Son Güncelleme: 24.11.2020 18:29
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hüseyin 2020-11-24 19:38:48

Yok birde kurumda çalışıyor olmak şartını göremedim