DPB Duyurdu: O Personel Alımı İptal Edildi

Devlet Personel Başkanlığı bir son dakika duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuruda Orman Genel Müdürlüğünün personel alım ilanının iptal edildiğine yer verildi.

DPB Duyurdu: O Personel Alımı İptal Edildi

Orman Genel Müdürlüğü tarafından 2 adet duyuru yayımlandı.

Geçtiğimiz gün ilan yayımlayan Orman Genel Müdürlüğü, Orman Mühendisi ile Orman Muhafaza Memuru kadrosunda istihdam etmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlanın yayımlanmasınınn ardından Başvurular Eylül ayında başlayacaktı. Ancak Orman Genel Müdürlüğü 'nden yeni bir duyuru geldi ve söz konusu kamu personeli alım ilanlarının iptal edildiğine yer verildi.

İPTAL DUYURUSU DPB 'DE YAYIMLANDI

DPB 'de yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı iptal duyuruları şu şekilde;

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2018 YILI ORMAN MÜHENDİSİ ALIMI İPTAL DUYURUSU

Görülen lüzum üzerine; 29.08.2018 tarihli ve 30520 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Orman Genel Müdürlüğü 2018 yılı 50 adet Orman Mühendisi alımı iptal edilmiştir.

İlan olunur.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2018 YILI ORMAN MUHAFAZA MEMURU ALIMI İPTAL DUYURUSU

Görülen lüzum üzerine; 29.08.2018 tarihli ve 30520 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Orman Genel Müdürlüğü 2018 yılı 22 adet Orman Muhafaza Memuru alımı iptal edilmiştir.

İlan olunur.

ADAYLAR TEPKİLİ

Uzun süredir Orman Genel Müdürlüğü 'nden ilan bekleyen adaylar, alınacak sayının az olmasına rağmen bu ilan ile biraz umutlanmıştı. Ancak Orman Genel Müdürlüğü bu ilanı iptal etti. Adaylar ise bu duruma oldukça tepkili.

KPSS haberlerinden, memur ve kamu personeli alım ilanlarından bildirim alarak haberdar olmak için;

ANDROİD UYGULAMAMIZI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

İOS UYGULAMAMIZI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kamubulteni.com | Ankara