Az Önce Yeni Memur Alım İlanı Yayınlandı! Kişisel Verileri Koruma Kurumu Memur Alacak!

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Memur alımı yapacak. Kurumun sınav sonuçlarına göre gerçekleştireceği personel alımına başvurular Eylül ayında yapılacak. Detaylar ve daha fazlası kamu bülteni haber sitesinde.

Az Önce Yeni Memur Alım İlanı Yayınlandı! Kişisel Verileri Koruma Kurumu Memur Alacak!

Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcılığı sınavıyla ilgili duyuru yayımlandı. Kurum resmi internet sayfası ve Devlet Personel Başkanlığı vasıtasıyla yayımlanan ilanda 20 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşecek sınav sonuçlarına göre 35 Uzman Yardımcısı alınacağı belirtilirken, başvuruda bulunacak adayların Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat ve İşletme, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerektiği bildirildi.

Söz konusu ilan için Sultanbet başvurular 10 Eylül ile 21 Eylül 2018 tarihleri arasında kurum resmi internet sayfasında yer alan (www.kbkk.gov.tr) başvuru formunun indirilerek doldurulması ve kuruma şahsen ya da posta yoluyla teslimi şeklinde yapılacak.

Sınav ücreti 60 TL olarak belirlendi. Sınav Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek. Başvuru genel ve özel şartlarının tamamına , sınav sürecine dair detaylara ve başvuru sırasında gerekli belgelere aşağıdaki kılavuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcılığı Sınav İlanı için TIKLAYIN.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA