Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı! İşte Başvuru Şartları ve Tarihleri…

Adalet Bakanlığı’na sözleşmeli bilişim personeli alımı için başvuru işlemleri bugün başladı. Başvurular 12 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edecek.

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı! İşte Başvuru Şartları ve Tarihleri…

Adalet Bakanlığı’nın resmi sayfası ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yapılan duyuruda bakanlığa sözleşmeli bilişim personeli alınacağı, alım için başvuruların e-Devlet üzerinden alınacağı kaydedilmişti.

Resmi duyuruda başvuru süreciyle ilgili, “Adaylar  başvurularını  28/06/2021-12/07/2021  tarihleri  arasında  saat  23:59:59’a  kadar https://www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden giriş yaparak,  e-Devlet üzerinde  belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.” denilmiş , kontenjan dağılımı da şu şekilde olmuştu:

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI İLE DİĞER AYRINTILAR

Adaylar, başvuru süreciyle ilgili tüm ayrıntılar ve gelişmeleri resmi sayfadan takip edebilecekler. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Başvurular  için  gerekli  koşullar,  istenilen  belgeler,  sınav  süreci  ile  ilgili  diğer  bilgiler Bakanlığımız internet adresinde www.adalet.gov.tr yer almaktadır.” denildi.