22. Dönem POMEM Duyurusu Geldi (1. Yedek Aday Yerleştirme)

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı 22. Dönem POMEM 1. Yedek aday yerleştirme sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

22. Dönem POMEM Duyurusu Geldi (1. Yedek Aday Yerleştirme)

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sayfasından yapılan duyuruda asıl adaylardan lisans mezunu 17 kadın, önlisans mezunu 103 erkek, önlisans mezunu 3 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapıldığı, söz konusu sonuçların pa.edu.tr adresinden öğrenilebileceği belirtildi.

Akademi'nin resmi internet sayfasından yapılan duyuruda ayrıca şu ifadelere yer verildi :

22. Dönem POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 22. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 17 kadın, ön lisans mezunu 103 erkek, ön lisans mezunu 3 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır.
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN