Adli Tıp Kurumu İKM ve Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Adli Tıp Kurumu en az lise mezunu personel alımı sözlü mülakat sonuçları açıklandı. Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan açıklama ve sözlü mülakat sonuç listeleri haberimizde.

Adli Tıp Kurumu İKM ve Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Adli Tıp Kurumu en az lise mezunu personel alımı sözlü mülakat sonuçları açıklandı. Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan açıklama ve sözlü mülakat sonuç listeleri haberimizde.

02 Kasım 2018 Cuma 22:46
Adli Tıp Kurumu İKM ve Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Adli Tıp Kurumu kamu personeli alımı mülakat sonuçları açıklandı.

En az lise mezunu adaylar arasından yapılan kamu personeli alımında uzun süredir sözlü mülakat sonuçları bekleniyordu. Adayların büyük bir merakla beklediği sözlü mülakat sonuçları nugün açıklandı.

Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

1) Adli Tıp Kurumu merkez ve taşra teşkilatında 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”a göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilmek üzere, ilan edilen pozisyonlara yapılan başvurular neticesinde oluşturulan puan sıralama listelerine göre sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 30 Temmuz - 07 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Bahçelievler’de bulunan Adli Tıp Kurumu merkez binasında sözlü sınava alınmışlardır.

2) Sınav Kurulu Başkanı ve Üyelerince yapılan sözlü sınav değerlendirmesi sonucuna göre Başkan ve Üyelerce ayrı ayrı verilen puanların aritmetik ortalaması ile KPSS’den aldıkları puanların aritmetik ortalamasına göre en yüksek puandan en düşük puana doğru sıralama yapılmak suretiyle nihai başarı listeleri oluşturulmuş ve ilan edilen pozisyon sayısı kadar en yüksek puanlı aday atanmaya hak kazanmıştır.

3) Adalet Bakanlığı Memur Sınav Atama ve Nakil Yönetmeliği’nin 14 üncü maddesi gereğince adayların başarılı sayılabilmesi için sözlü sınavda, yüz puan üzerinden en az yetmiş puan alması gerekli olup, sözlü sınavda yetmiş puan altında alan adaylar başarısız sayılmışlardır.

4) Atanmaya hak kazanan adaylardan; güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumsuz olan, atama şartlarının kaybedilmesini gerektirecek nitelikteki eylemleri olduğu tespit edilen, geçerli bir mazereti olmaksızın süresi içerisinde görevine başlamayan ve istenen belgeleri süresi içinde teslim etmeyen adaylar bu haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.

5) Tüm adaylar için bu sınav sonuç duyurusu ve nihai başarı listeleri tebligat mahiyetinde olacağından, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

6) Atanmaya hak kazanan adaylar 16 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeleri tamamlayarak bizzat veya bir yakını aracılığıyla Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na (Bahçelievler/İstanbul) elden teslim edebilecekleri gibi Adli Tıp Kurumu Başkanlığı Fevzi Çakmak Mah. Kımız Sokak No:1 Bahçelievler / İSTANBUL adresine posta veya kargo yoluyla da gönderebileceklerdir. Kanuni bir mazereti olmaksızın süresinde başvurmayan ve talep edilen belgeleri ibraz etmeyenlerin atamaları yapılmayacaktır.

Atanmaya Hak kazananlardan İstenilecek Belgeler: 

1- Dilekçe   
2- Askerlik durum belgesi  
3- 6 (altı) adet vesikalık fotoğraf (Devlet Memurları Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun, arka beyaz fon olacak)  
4-Sağlık Kurulu Raporu (Son altı ay içerisinde sağlık raporu vermeye yetkili tam teşekküllü Devlet hastanesinden alınmış)  
5-Diploma-Öğrenim Belgesi (Aslı veya noter ya da mezun olunan üniversiteden onaylı veya E-Devlet çıktısı)  
6-Nüfus cüzdanı / T.C.Kimlik kartı fotokopisi 
7-Mal Bildirim Beyannamesi 
8- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi 
9-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (2 adet doldurulacak) 
10-Özgeçmiş 
11-KPSS Sonuç Belgesi 

Sonuçlar

BİYOLOG

DESTEK PERSONELİ (HİZMETLİ)

ŞOFÖR

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ (OTOPSİ)

KİMYAGER

HEMŞİRE

İNFAZ VE KORUMA MEMURU

LABORANT

MÜHENDİS

BÜRO PERSONELİ

TEKNİSYEN

SONUÇLARI AÇIKLANAN ADLİYELER AŞAĞIDA İLİŞKİLİ HABER KISMINDA. DİĞER İKM KATİP MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDIĞI ANDA BİLDİRİM ALARAK HABERDAR OLMAK İÇİN;

Android uygulamamızı ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

İOS uygulamasını ücretsiz indirmek için >>>> TIKLAYIN

Kamubulteni.com  |Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.