İŞKUR İMD Alımı 1. Yedek Duyurusu Geldi

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında yayımlanan duyuruda İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı 1. yedek duyurusuna yer verildi.

İŞKUR İMD Alımı 1. Yedek Duyurusu Geldi

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında yayımlanan duyuruda İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı 1. yedek duyurusuna yer verildi.

16 Temmuz 2019 Salı 17:17
İŞKUR İMD Alımı 1. Yedek Duyurusu Geldi

İŞKUr İMD alımı yedek duyurusu geldi.

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla yayımlanan duyuruda İMD alımında 1. yedek duyurusunun geldiğine yer verildi. Yayımlanan duyuruda 28 adayın atamaya hak kazandığına yer verildi. 

İŞKUR açıklaması şu şekilde;

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Alımı 1. Yedek Yerleştirme Duyurusu

1) 21 Haziran 2018 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde yayınlanan ilan sonucu sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı ilanı sonucu asıl olarak yerleşen adaylardan çeşitli nedenlerle hakkını kaybedenlerinin yerine atama sırası gelen yedek adaylara ilişkin liste ekte açıklanmıştır.

2) Yedek adaylardan sırası gelen ek listede bilgileri bulunanların aşağıda belirtilen belgeleri 25 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 17:30a kadar İsimleri hizasında belirtilen yerlere şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar belge teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

3) Yedek aday çağırılacak durumlar oluşması halinde yedek adaylardan atama sırası gelenlerin listesi, her ayın 1. ve 15. Günü (Resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda takip eden işgünü) web sayfamızda ilan edilecektir. Yedek adaylardan atama sırası gelen adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

4) Ekli listede bilgileri yer alan adaylardan istenilen belgeler,

  • Dilekçe
  • Diploma aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği (diplomanın düzenlenmemiş olması halinde, öğrenim durumunu belirtmek üzere usulüne göre verilmiş ve daha sonra diploma veya örnekleriyle değiştirilecek belgenin noterden veya mezun olunan okuldan ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği).
  • KPSS sonuç belgesi.
  • Varsa yüksek lisans belgesi aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği.
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair Sağlık Raporu (Psikiyatri bölümünden, tek hekim raporu yeterli)
  • Adli sicil kaydı (2 Adet)
  • Mal bildirim Formu (arkalı önlü olarak el yazısı ile doldurulacaktır.)(Kapalı Zarf içerisinde)
  • Son altı ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf,
  • Güvenlik Soruşturması Formu (2 nüsha, Bilgisayar yazısı ile)
  •  Geçerli İş ve Meslek Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi (Sertifikası henüz basılmamış olanların sertifikayı almaya hak ettiklerine dair üniversiteden alınan yazı.)

6) Geçerli İş ve Meslek Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesini veya ilgili üniversiteden alınan geçerli belge sahibi olduğu hakkındaki yazıyı teslim edemeyen adayların belgeleri eksik evrak nedeniyle teslim alınmayacaktır.

7) Sonuçlarla ilgili ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İŞTE ÇAĞRILAN ADAYLARIN LİSTESİ.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.