Kocaköy Belediyesi'ne Sosyolog Alımı Yapılacak

Kocaköy Belediye Başkanlığı'na sosyolog alımı için başvurular 7 Mart ile 11 Mart 2019 tarihleri arasında Belediye Başkanlığı'nın yazı işleri müdürlüğüne şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacak.

Kocaköy Belediyesi'ne Sosyolog Alımı Yapılacak

Kocaköy Belediye Başkanlığı'na sosyolog alımı için başvurular 7 Mart ile 11 Mart 2019 tarihleri arasında Belediye Başkanlığı'nın yazı işleri müdürlüğüne şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacak.

06 Mart 2019 Çarşamba 17:05
Kocaköy Belediyesi'ne Sosyolog Alımı Yapılacak

Kocaköy Belediyesi'ne Sosyolog Alımı Yapılacak

Kocaköy Belediye Başkanlığı'na sosyolog alımı için başvurular 7 Mart ile 11 Mart 2019 tarihleri arasında Belediye Başkanlığı'nın yazı işleri müdürlüğüne şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacak. Kocaköy Belediye Başkanlığı'nın resmi internet sayfasından, DPB ve Resmi Gazete'den 'KOCAKÖY BELEDİYESİNE İLK DEFA ATANMAK ÜZERE SOSYOLOG ALIM İLANI' başlığı ile yapılan remsi duyuruda belediye başkanlığının personel alımıyla ilgili 'Kocaköy Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla Sosyolog alınacaktır.' ifadelerine yer verilmiş, başvuru yapacak adayların 2018 KPSS'den en az 60 puan almış olması, Lisans Programlarının Sosyoloji Bölümünden Mezun olması, M.E.B.’den onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi gerektiği belirtilmişti.

BU HABERLER VE DAHA FAZLASINI KAÇIRMAMAK İÇİN İNSTAGRAM'DAN KAMU BÜLTENİ'Nİ TAKİP ET.

Kocaköy Belediyesi Sosyolog Alımı Başvuru Genel Şartlarının tamamı aşağıdaki gibi olacak: 

Türk vatandaşı olmak. • Kamu haklarından mahrum bulunmamak. • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. • İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. • Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

Başvuru Özel Şartları

Başvuru Sırasında Adaylardan Talep Edilecek Belgeler

Başvuru Şekli

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.