Fenerbahçe'nin Rade Krunic transferi için büyük engel

Rade Krunic'i kadrosuna katmak için girişimlerini sürdüren Fenerbahçe'nin, Milan'a yaptığı teklifin yetersiz bulunduğu iddia edildi. İtalyan takımının hocası Stefano Pioli'nin de futbolcusunu bırakmak istemediği ileri sürüldü.

Fenerbahçe'nin Rade Krunic transferi için büyük engel

Transfer çalışmalarını sürdüren ve orta sahayı Manchester United'dan Fred ile takviye eden Fenerbahçe'nin, Milan'ın Bosna Hersekli yıldızı Rade Krunic'ten de vazgeçmediği belirtildi. İtalya'nın Corriere dello Sport Gazetesi'nin haberine göre; Fenerbahçe, transfer dönemi sona ermeden Krunic'e imza attırmaya kararlı.

Fenerbahçe'den Milan'a 7 milyon Euro

Haberde Sarı-Lacivertlilerin Bosnalı futbolcuya 4 yıllık sözleşme teklif ettiği, Milan'a ise 7 milyon Euro bonservis bedeli önerdiği ifade edildi. Ancak İtalyan kulübünün, Krunic'i satmak için en az 12 milyon Euro istediği belirtildi.

Stefano Pioli, Krunic'i bırakmıyor

Bu arada Milan Tekni Direktörü Stefano Pioli'nin de 29 yaşındaki futbolcuyu bırakmak istemediği ileri sürüldü. Pioli'nin transfer döneminin bitmesine iki hafta kalması ve bu süre içinde Krunic'in kalitesinde bir orta saha oyuncusu bulunamaması ihtimalini göz önüne aldığı için transfere olumlu bakmadığı belirtildi.

Sözleşmesi 2025'te bitiyor

Milan ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan Rade Krunic, geçen sezon kırmızı siyahlı takımla 34 maça çıktı ve 1 gol, 1 asistle oynadı.