Cocu Açıkladı: Bir Transfer Daha Yapılacak

Önceki gün oynanan ve 1-1 sona eren Altınordu karşılaşmasının ardından bir açıklama yapan Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, yeni transfer hakkında açıklamada bulundu.

Cocu Açıkladı: Bir Transfer Daha Yapılacak

İlk yabancı transferini Ayew'le gerçekleştiren Fenerbahçe'de gelecek yeni isimler hakkında teknik patron Cocu tarafından açıklandı.

Geçtiğimiz sezonu ikinc isırada tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi'ne elemelerden katılmaya hak kazanan Fenerbahçe, ön elemede Portekiz ekiplerinden Benfica ile eşleşti. Uzun süredir hasret kaldığı ve hak ettiği Şampiyonlar Ligi'ne bu yıl katılacak olan Fenerbahçe'nin önünde Benfica var. Önceki gün ilk yabancı transferi Ayew'e imza attıran Fenerbahçe, 3 genç ismi daha renklerine katmıştı. Edinilen son dakika bilgilerine göre Fenerbahçe, önümüzdeki sezona kadar 1 transfer daha yapacak.

LİSTELER 2 AĞUTTOS'TA UEFA'YA İLETİLECEK

2018-2019 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek olan Fenerbahçe, Portekiz temsilcisi Benfica Betgram ile iki karşılaşma yapacak. Önümüzdeki 7 Ağustos  Salı günü Benfica ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe, UEFA'ya kadrosunu 2 Ağustos gününe kadar gönderecek. Yeni transfer için Fenerbahçe'nin 5 günü var. 2 Ağustos günü UEFA'ya iletilecek olan listenin ardından yapılacak transferler Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek. 

Önceki gün oynanan ve 1-1 sona eren Altınordu karşılaşmasının ardından sarı lacivertli takımın teknik direktörü Cocu, yeni transferlerle ilgili, "Benfica maçına kadar yeni transfer olacak mı?" şeklinde basın mensuplarının yönlendirdiği soruya Hollandalı teknik adam şu ifadeleri kullandı:

"Benfica maçına kadar transfer yapabiliriz. Bazı oyuncular ve pozisyonlar için çalışmalarımız sürüyor. Yeni transferler için çok çalıştığımızı söyleyebilirim. Bazen bir iki günde transfer olur, bazen de uzun zaman gerekir. Transfer yapmayı deniyoruz ve çalışıyoruz."

Kamubulteni.com  | Ankara