Ali Koç'tan Flaş Karar! Bir Dönem Sona Eriyor

Fenerbahçeli'lerin uzun süredir dört gözle beklediği başkan olarak ön plana çıkan Ali Koç, Aziz Yıldırım ile kongre sürecinde karşı karşıya gelmiş ezici bir üstünlükle Fenerbahçe Kulübünün başkanı olarak seçilmişti.

Ali Koç'tan Flaş Karar! Bir Dönem Sona Eriyor

Kulübün başına geçtiği günden bu yana farklı bir başkan profili çizeceğini , Fenerbahçe Kulübünün hak ettiği yere gelmesi için her türlü fedakarlığı yapacağını söyleyen Ali Koç, ilk hamle olarak Avrupa'nın altın çocuklarını bulan direktör olarak bilinen Comolli'yi futbol direktörü olarak İstanbul'a getirdi.

Hemen ardından Aykut Kocaman ile yollar ayrıldı. Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü'ne futbolculuk kariyeriyle efsane hale gelen Hollandalı Teknik Adam Cocu getirildi. Ali Koç'un diğer Fenerbahçe başkanlarının aksine yeni bir yol çizeceği her halinden belli oluyordu.

Koç, takımdaki futbolcularla görüşmeleri en Nakitbahis aza indirmeyi tercih edip, sadece başkan seçildikten sonra bir kez takım antrenmanına katılarak futbolculara başarılar diledi. Ali Koç, önümüzdeki dönemlerde Comolli'nin ağırlığının daha fazla hissedilmesi, Cocu'ya yönelik saygının artması amacıyla futbolcularla görüşmeyecek.

Yani bundan sonra soyunma odasına giderek futbolcularla doğrudan temas kuran, antrenman izleyen bir Fenerbahçe başkanı olmayacak. Takımı Comolli ve Cocu idare edecek. Bu sayede futbolcuların teknik kadroya olan saygısı artacak.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA