Trakya Üniversitesi 63 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Trakya Üniversitesi yayımladığı resmi ilan ile birlikte bünyesinde istihdam etmek üzere farklı mesleklerden toplamda 63 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte detaylar..

Trakya Üniversitesi 63 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Trakya Üniversitesi yayımladığı resmi ilan ile birlikte bünyesinde istihdam etmek üzere farklı mesleklerden toplamda 63 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte detaylar..

11 Ağustos 2022 Perşembe 00:29
Trakya Üniversitesi 63 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Trakya Üniversitesi 63 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Devlet Üniversitesi olan ve Edirne'de hizmet veren Trakya Üniversitesi resmi gazete 'de yayımladığı ilan ile birlikte bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı mesleklerden toplamda 63 sözleşmeli personel alımı yapacak. 

KPSS taban puan şartı yok 

Yayımlanan alım ilanına başvuru  yapacak adaylardan mezun oldukları son okul türüne göre ilgili KPSS puan türüne sahip olmaları istenirken, adaylardan KPSS taban puan şartı aranmayacak. 

Kadro dağılımı 

 • Eczacı - 3 Kişi 
 • Hemşire - 6 Kişi
 • Psikolog - 1 Kişi
 • Sağlık Teknikeri - 1 Kişi
 • Mimar - 1 kişi 
 • Mühendis - 1 kişi
 • Tekniker - 2 kişi
 • Teknisyen - 3 Kişi
 • Büro Personeli - 18 Kişi
 • Destek Personeli - 26 Kişi
 • Güvenlik - 3 Kişi

Başvuru şekli ve zamanı

Trakya Üniversitesi 63 sözleşmeli personel alım için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını 11 - 25 Ağustos 2022 tarihleri arasında istenen belgeler ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapabilecekler.

Başvuru Şartları Neler ? 

 1.  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 
 2. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
 3. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 4. Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’li olarak çalışıyor olmamak ve son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.
 5. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
 6. Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 7. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak,
 8. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak.

Trakya Üniversitesi 63 Sözleşmeli Personel Alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

Son Güncelleme: 11.08.2022 00:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.