MSB'nin Başvurusu Devam Eden Kamu İlanları-Sözleşmeli Er ve Personel Alımı 2019

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı 'nda güncel personel alımı ilanları. MSÜ , Kara Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine personel ve asker alımı yapılıyor. İşte ilanlar.

MSB'nin Başvurusu Devam Eden Kamu İlanları-Sözleşmeli Er ve Personel Alımı 2019

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı 'nda güncel personel alımı ilanları. MSÜ , Kara Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine personel ve asker alımı yapılıyor. İşte ilanlar.

18 Kasım 2019 Pazartesi 08:07
MSB'nin Başvurusu Devam Eden Kamu İlanları-Sözleşmeli Er ve Personel Alımı 2019

MSB 'nin başvurusu devam eden personel ve asker alımları.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı 'nda başvurusu devam eden 2 ilan var. Yayımlanan ilanlara baktığımızda Milli Savunma Bakanlığı bünyesine sözleşmeli bilişim personeli ve Kara ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde sözleşmeli er alımı yapıldığı görülüyor.

Biz de Kamu Bülteni olarak bu haberimizde Milli Savunma Bakanlığı 'nın başvurusu devam eden personel alımlarına değindik.

Kadın-erkek diğer asker adayları bu sayfada >>  TIKLA KATIL

BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda . İstanbul 'da bulunan Millî Savunma Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığına sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı bildirildi. İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki başvuru genel şartlarını taşıması gerekmektedir:

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, elektronik haberleşme mühendisliği, bilgisayar bilimleri bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin, mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 (üç) yıllık, mesleki tecrübeye sahip bulunmak. (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak, 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4'üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel sektörde, sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır),
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak.

İlan özel şartları ve başvuru ekranı için TIKLAYIN

SÖZLEŞMELİ ER ALIMI

MSB tarafından yayımlanan diğer ilanda ise Kara ile Deniz Kuvvetleri Komutanlıkları bünyesine en az ilkokul mezunu adaylar arasından sözleşmeli er alımı yapılacağına yer verildi. En az ilkokul mezunu adaylar arasından askerlik şartı olmadan yapılan asker alımında başvuru genel şartları şu şekilde;

MEZUNİYET

En az ilköğretim mezunu olmak,

ASKERLİK

Sözleşmeli er alımına askerlik yapan ve yapmayan adaylar başvuru yapabilir. Askerlik şartı bulunmuyor. 

YAŞ ŞARTI

Askerlik hizmetini erbaş ve er olarak tamamlamış olanlardan, müracaatın yapıldığı yılın Ocak ayının ilk günü itibariyle düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 01 Ocak 1994 tarihi ve sonrasında doğanlar,

Askerlik hizmetine başlamamış veya askerlik hizmetini tamamlamamış olanlardan, düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 01 Ocak 1994 tarihi ile 31 Aralık 1999 tarihleri arasında doğanlar.

Sözleşmeli er alımı başvuru ekranı için tıklayın

TÜM ASKER VE POLİS ALIMLARI İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN >>

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Son Güncelleme: 18.11.2019 08:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.