Talip Geylan Verdi Veriştirdi: Şube Müdürü Olmuş Ama Adam Olamamış!

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan şube müdürüne verdi veriştirdi: Müdür olmuş ama adam olamamış. İşte Talip Geylan'ın zehir zemberek açıklamaları...

Talip Geylan Verdi Veriştirdi: Şube Müdürü Olmuş Ama Adam Olamamış!

TES Başkanı Talip Geylan Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü ve özellikle Kars İl Milli Eğitim Müdürüne seslendi. Açıklamasında "Adam olamamış ifadesini kullanan Talip Geylan'a destekte geldi eleştiri de. İşte o zehir zemberek açıklamalar:

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan twiter hesabından Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü ve özellikle Kars İl Milli Eğitim Müdürüne seslendi.

İşte o mesaj;

Adam, şube müdürü olarak atanmış ama adam olamamış!

Birilerine emir erliği yapmayı, adam olmaya tercih ediyor! Sendikamız üyelerini odasına çağırıp,

“Önümüzdeki yıl sendikamız üyesi olmayan hiç kimse müdür/müdür yardımcısı olamayacak.

Bizim sendikamızın üyesi olmadığınız halde nasıl bu kadar fazla DYK kursu alabiliyorsunuz?” gibi seviyesiz tutumlarla adeta istifa etmeleri yönünde mobing yapıyor.

Müdür efendi, anladık, bir yerlere uşaklık yapmak senin karakterine zul gelmiyor, ama biz işgal ettiğin makamın haysiyeti adına üzülüyoruz.

Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü ve özellikle Kars İl Milli Eğitim Müdürüne sesleniyorum: Devletin makamını babasının at çiftliği gibi kullanan bu müptezellikten hiç mi rahatsız olmuyorsunuz?

Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer’den de beklentimiz, eğitim kurumlarımızı bu tür ayrık otlarından temizlemesidir.

Ülkemizin çok büyük sıkıntılarla boğuştuğu, birlik ve beraberlik içerisinde bunları aşmaya çalıştığı şu günlerde hala insanlarımızı ayrıştıran kim varsa kamuya da bu ülkeye de yüktür!