Burdur'dan Acı Haber: Hilal Öğretmen İntihar Etti

Son dakika haberi: Burdur'da arkadaşları ile kalan Hilal A. isimli yeni atanmış öğretmen, banyoda kendini asarak intihar girişiminde bulundu.

Burdur'dan Acı Haber: Hilal Öğretmen İntihar Etti

Burdur'dan acı bir haber geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre bu yıl ataması yapılan bir sınıf öğretmeni, oturdığı apartman dairesinde intihara kalkıştı.

Burdur merkezde bulunan Gazi Caddesi 'ndeki apartman dairesinde arkadaşları ile yaşamakta olan ve 26 yaşında olduğu öğrenilen Hilal A isimli öğretmen, önceki akşam evin banyosuna girdi. Banyoya giren Hilal Öğretmen, burada şalını tavana bağladı ve kendisini şalla intihar etmeye kalkıştı. 

Arkadaşlarının, Hilal'in uzun süre banyodan çıkmadığını farketmesi ve telaşa kapılması üzerine durum fark edildi. Arkadaşları, Hilal öğretmen, uzun süre banyoda kalınca meraklandı ve ona seslendi. Arkadaşlarının seslendiği Hilal'den ses gelmeyince ev arkadaşları şüphelenip banyoya girdi. Banyoya giren arkadaşları, Hilal A.' yı tavana kendini asmış şekilde buldu ve büyük şok Fenomenbet geçirdi. Şok geçiren ve çığlıklarla aarkadaşlarını o şekilde gören arkadaşları onu asılı olduğu yerden hemen indirdi ve durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. 112 sağlık ekipleri, ihbar üzerine kısa süre içinde olay yerine geldi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahalesini burada yaptıkları Hilal Öğretmeni hemen hastaneye kaldırdı. bölgedeki ilk öüdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan Hilal A., Burdur Devlet Hastanesi 'nde tedavi altına alındı. 

Edinilen son dakika bilgilerine göre Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden geçiğimiz 20158 yılında mezun olan Hilal A'nın bu yıl Hatay'a atandığı öğretnildi.

Yaşanan feci olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Kamubulteni.com  | Ankara