KPSS Şartsız ve KPSS ile Kamuya 1054 Personel Alınacak (Memur Alımı, Hizmetli Alımı, Şoför, Koruma, Mühendis ve Daha Fazlası)

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan sözleşmeli ve kadrolu personel alımları devam ediyor. Kamu bülteni olarak siz değerli ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda dikkat çeken memur alımı, hizmetli alımı, koruma ve güvenlik görevlisi alımı, kamu şoför alımları ve belediye işçisi alımları ile diğer ilanları derledik. CTE 202 personel alımı, MSÜ 200 personel alımı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'na Kimyager, Laborant, Koruma  ve  Güvenlik Görevlisi, Teknisyen, Hizmetli alımları, Gelir İdaresi Başkanlığı�

KPSS Şartsız ve KPSS ile Kamuya 1054 Personel Alınacak (Memur Alımı, Hizmetli Alımı, Şoför, Koruma, Mühendis ve Daha Fazlası)

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'ne 67 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'ne 67 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. 10 Nisan 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ilana başvurular 15 gün boyunca şahsen yapılacak. Başvuru yapacak adayların unvanlara göre belirlenen özel şartlar ile genel şartları dikkatle incelemesi gerekiyor. Başvuru süreci , kontenjan dağılımı ve diğer detayları barındıran haberimize göz atmak için https://www.kamubulteni.com/sozlesmeli-personel-alimi/sivas-cumhuriyet-universitesine-sozlesmeli-saglik-personeli-alinacak-h37542.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

TÜBİTAK'a 77 Kısmi Sözleşmeli Proje Personeli Alınacak

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü, Kısmi Süreli Proje Personeli hizmet grubuna 77 personel alımı yapacak. Başvurular https://kariyer.tubitak.gov.tr adresinden online yapılacak. Başvuru işlemlerinin 26 Nisan'da son bulacağı açıklandı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'ne Sözleşmeli 83 Personel Alınacak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'ne sözleşmeli hemşire, eczacı, biyolog ve sağlık teknikeri alımı için 5 Nisan'da başlayan başvuru işlemleri 20 Nisan'da sona erecek.  Ayrıntılı haber için TIKLAYIN.

Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne 171 Memur Alımı Yapılacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne en az lise mezunlarından açıktan memur alımı yapılacak. İtfaiye eri ve zabıta memuru alımı için başvurular 24 Mayıs'ta başlayacak, 27 Mayıs'a kadar sürecek. Başvuru işlemlerinin şahsen yapılacağı resmi duyuruda, başvuru yapacak adayların ilgili alım için belirlenen özel ve genel şartları dikkatle incelemesi gerektiği belirtildi. Tüm detaylara göz atmak için TIKLAYIN.

MSÜ 200 PERSONEL ALINACAK

Hizmetli, Şoför, Aşçı, Berber, Garson, Terzi-Ütücü, Kaloriferci, Elektrik Mühendisi, Çevre Mühendisi, Veteriner Hekim, Diyetisyen, Tekniker (Harita ve Kadastro, Fotoğraf ve Kamera, Makine, Matbaa , İnşaat, İklimlendirme) , Teknisyen (Marangoz, Metal işleri, Elektrik, Sıhhi Tesisat) . Başvurular 21 Nisan'da sona erecek. Ayrıntılar için TIKLAYINIZ.

Adli Tıp Kurumu'na 79 Personel Alımı Yapılacak

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu'na  Kimyager, Laborant, Koruma  ve  Güvenlik Görevlisi, Teknisyen, Hizmetli unvanlarında toplam 79 personel alımı yapılacak. Başvurular 12 Nisan'da başlayacak, 22 Nisan 2021 tarihine kadar Adli Tıp Kurumu'nun resmi sayfasından gerçekleştirilecek. Ayrıntılar için TIKLAYIN.

GİB 58 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Yapacak

Gelir İdaresi Başkanlığı'na sınavla, 58 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmış, ilgili alım için başvuruların 5 Nisan'da başlayacağı, 16 Nisan'da saat 17.30'da sona erecek. GİB Personel alımı için başvurular Gelir İdaresi Başkanlığının http://sinav.gib.gov.tr adresinden alınacak. GİB Personel alımı ayrıntılarına göz atmak için https://www.kamubulteni.com/kamu-personel-alimi/gelir-idaresi-baskanligi-sozlesmeli-personel-alimi-basvurulari-h37449.html

Fatih Belediye Başkanlığı'na 40 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Fatih Belediyesi'ne 40 zabıta memuru alınacak. Başvurular , talep edilen belgelerle birlikte Belediye Başkanlığı'na şahsen  yapılacak. Başvuru işlemlerinin 26 Nisan'da başlayacağı belirtilirken, başvuru yapacak adaylarda KPSS ve lisans mezuniyet şartı aranacak. 

Başvuru Özel Şartları Şu Şekilde ; 
BAŞVURU İÇİN ÖZEL ŞARTLAR:
a) İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türünden, asgari KPSS puanını almış olmak,
b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
c) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliği’nin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara  göre  zabıta  memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi  için; tartılma  ve  ölçülme  aç  karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+, -) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.
d) Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Tüm Detaylara resmi sayfadan erişim sağlanabilir.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'ne 11 Mühendis Alımı Yapılacak

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'ne Mühendis alımı için başvuru işlemlerinin 26 Nisan'da başlayacağı, 7 Mayıs 2021 tarihi itibariyle sona ereceği kaydedildi. Duyuruda başvuru işlemlerine ilişkin, "Başvurular, elektronik ortamda http://personelalimi.dsi.gov.tr adresinde yer alan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Sınav Başvuru Formu'nun doldurulması suretiyle yapılacaktır. Uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylar başvuru formunu imzalı olarak Genel Müdürlüğe göndereceklerinden bir çıktı alınması zorunludur. Tercihte bir sınırlama olmayıp, her aday kendi branşındaki il sayısı kadar tercih yapabilecektir. Başvurular sadece elektronik ortamda yapılacağından şahsen veya posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir." denilirken, adayların KPSS 70 puan şartı ve diğer genel - özel şartları yerine getirmesi gerektiği vurgulandı. DSİ mühendis alımı başvuru sürecine ilişkin ayrıntılara resmi sayfadan erişim sağlanabilir.

Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

Şişli Belediye Başkanlığı'nın zabıta memuru alımı başvuruları 19 Nisan'da başlayacak. İstanbul Şişli Belediyesi'nden yapılan açıklamada, belediyeye lisans mezunlarından, B sınıfı ehliyet sahibi ya da A2 Motosiklet ehliyeti sahibi KPSS en az 70 puan şartını yerine getiren adaylardan 50 zabıta memuru alınacağı bildirilmiş, başvuruların 19 Nisan ile 7 Mayıs tarihleri arasında alınacağı vurgulandı. Tüm detaylar için https://www.kamubulteni.com/turkiye/sisli-belediyesi-zabita-memuru-alimi-basvurulari-icin-geri-sayim-h37570.html adresini ziyaret edin.

Çankaya Belediyesi 27 Memur Alımı Yapacak (16 Nisan'da Başvurular Başlıyor)

Çankaya Belediye Başkanlığı'na 27 Memur Alımı Yapılacak Çankaya Belediye Başkanlığı'na KPSS en az 70 puan şartıyla 27 memur alımı gerçekleştirilecek. Çankaya Belediyesi tarafından yapılan resmi duyuruda, ilgili alım için başvuruların 16 Nisan'da başlayacağı belirtilirken, VHKİ, Veznedar, Tahsildar, Evlendirme Memuru, Çocuk Eğitimcisi ve Hizmetli unvanlarında alım yapılacağı kaydedildi. Çankaya Belediyesi'nin memur alımı haberinin ayrıntılarına erişim için https://www.kamubulteni.com/turkiye/cankaya-belediye-baskanligi-na-memur-alimi-basvurulari-h37285.html

Mersin Üniversitesi 21 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak

Mersin Üniversitesi'ne 21 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. Hemşire ve ebe unvanları için gerçekleşecek personel alımının başvuru genel, özel şartları ve diğer ayrıntılarına göz atmak için https://www.kamubulteni.com/saglik-personeli/mersin-universitesi-ne-sozlesmeli-saglik-personeli-alimi-h37575.html

Üsküdar Belediyesi 45 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

İstanbul Üsküdar Belediye Başkanlığı'na 45 zabıta memuru alımı için başvuru işlemleri 26 Nisan'da başlayacak, 30 Nisan'da sona erecek. Tüm Detaylar için TIKLAYIN

CTE PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI 16 NİSAN'DA SONA ERECEK - 202 PERSONEL ALINACAK

Öğretmen, psikolog, sosyal çalışmacı, fizyoterapist, veteriner ve mühendis unvanlarında personel alınacak. Başvurular, E-Devlet üzerinden... Ayrıntılı haber için https://www.kamubulteni.com/turkiye/cte-202-personel-alimi-yapacak-basvurular-16-nisana-kadarnbsp-h37276.html

HER ŞEYDEN HABERİN OLSUN

Son iş haberlerinden anında haberdar olmak için Türkiye'nin en beğenilen sayfasına katılım isteği gönderin. TIKLA ve KATIL

YENİ MEMUR ALIMLARI CEBİNE GELSİN (ÜCRETSİZ)

Android CEP TELEFONUNUZ için >>>> TIKLAYIN

İOS TABANLI CEP TELEFONUNUZ için >>>> TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.