Belediye Vasıflı Vasıfsız 90 Personel Alıyor

Karaman Kazancı Belediyesinde farklı kadrolarda toplamda 90 personel işe alınacaktır. Hangi şartlar gerekiyor, başvurular başladı mı?

Belediye Vasıflı Vasıfsız 90 Personel Alıyor

Karaman Kazancı Belediyesinde farklı kadrolarda toplamda 90 personel işe alınacaktır. Hangi şartlar gerekiyor, başvurular başladı mı?

21 Nisan 2022 Perşembe 15:10
Belediye Vasıflı Vasıfsız 90 Personel Alıyor

Belediye tarafından bugün yayımlanan ilanlarla 4 farklı kadroya 90 personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar beden işçisi, sanat tarihçisi, restoratör ve arkeolog kadrosuna olacak. İşe alınacak bu 90 personel geçici kadroda değerlendirilecektir.

Kontenjan Dağılımı

Beden işçisi: 74 personel

Sanat Tarihçisi: 2 Personel

Restoratör: 2 personel

Arkeolog: 12 personel

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 25 Nisan – 27 Nisan 2022 tarihleri arasında Karaman Kazancı Belediyesine şahsen yapmalıdır.

Başvuru Koşulları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • İlgili bölüm mezunu olmak
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı sular ile uyuşturucu ve uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık, kasten yaralama(üstsoya-altsoya-eşe kardeşe-beden ve fiziksel bakımdan kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye kadına-çocuğa karşı işlenen) ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak,

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • İkametgah belgesi
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Adli Sicil Kaydı
  • Nüfus Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • Mezuniyet Belgesi

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  / 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.