55-70 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı

Bahşılı Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda en az lise mezunları arasından yapılan personel alımına başvuruların başladığına yer verildi. KPSS 55 ve 70 puan şartı ile yapılacak personel alımında başvuru bilgileri ve formu yazımızda.

55-70 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı

Bahşılı Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda en az lise mezunları arasından yapılan personel alımına başvuruların başladığına yer verildi. KPSS 55 ve 70 puan şartı ile yapılacak personel alımında başvuru bilgileri ve formu yazımızda.

10 Şubat 2021 Çarşamba 08:06
55-70 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı

55-70 KPSS ile en az lise mezunu memur alımı başvurusu başladı.

Bahşılı Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı ve mühendis, memur ve hizmetli kadrolarına yapılacak kamu personeli alımı için başvuruların alınmaya başladığına yer verildi. KPSS 55 ve 70 puan şartı ile yapılacak kamu personeli alımı için adaylar, aşağıda yazan evraklarla birlikte müracaatını 12 Şubat 2021 Cuma gününe kadar yapabilecek. 

"Bahşılı Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre; aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." başlığı ile yayımlanan kamu ilanında başvuru şartlarına şu şekilde yer verildi:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

1. Türk Vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Erkek Adaylar için Askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya Askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

6. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartların taşımak,

ÖZEL ŞARTLAR

a) İlan edilen kadrolar için, mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak kadroların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

b) 13 / 10/ 1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

c) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, d) Mühendislik kadrosu için; ÖSYM’ nin YDS İngilizce sınavından en az “ D” seviyesinde İngilizce bildiğini belgelemek.

BAŞVURU FORMU YAYIMLANDI

a) Nüfus cüzdanı aslı veya aslı ibraz edilmek kaydıyla belediyemizce tasdik edilebilecek sureti,

b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

c) Yabancı okul mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir).

ç) KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı.

d) Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. e) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı.

f ) 2 adet biyometrik fotoğraf. (1 adedi forma yapıştırılacak)

g) İlan edilen kadrolar için istenen sürücü belgesinin aslı veya aslı ibraz edilmek kaydıyla belediyemizce tasdik edilebilecek sureti.

ğ) Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya aslı ibraz edilmek kaydıyla belediyemizce tasdik edilebilecek sureti.

h) YDS İngilizce sınavı Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı.

ı) Hangi kadroya müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi.

i) Başvuru formu. (Başvuru formu için Tıklayın)

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular yukarıdaki evraklarla birlikte iki şekilde yapılabilecek. Adaylar isterse mail ile başvuru yapabilir. Ya da evrakları belediyeye posta yolu ile gönderebilir, şahsen de teslim edebilir.

 Elektronik ortamda posta@bahsili.bel.tr internet adresine mail ile başvuru yapılabilecek. 

Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

Diğer adaylarla bilgi alış verişi için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Jdjdıfıfıfjxbd 2021-02-10 09:00:10

Editör dalgamı geçiyorsun. Kpss 55 yazıyorsun, ama 70den aşağı puan yok bu ne

Misafir Avatar
mehmet 2021-02-10 09:09:23 @Jdjdıfıfıfjxbd

tabloya düzgün bakarsan eğer orada 55 KPSS ile memur 70 KPSS ile de mühendis hizmetli alımı yapıldığını görürsün editör doğru yazmış işte neresi yanlış

Beğenmedim! (0)
Avatar
Merve 2021-02-10 09:17:51

Kardeş alınanlar 55-70 yeğenler giricek hala anlamadın mı istersen 99la başvur gene sevmezler seni

Avatar
Melek 2021-02-10 09:43:28

Birileri için kontenjan açılmış yine.Haklarına girdiğiniz insanların hesabını nasıl vereceksiniz.

Avatar
mesut 2021-02-10 14:14:25

e posta ile nasıl iş başvurusu yapılır bileniniz var mı

Avatar
Burak 2021-02-10 19:27:01

Hizmetli en son kaç puanla kapatır

Avatar
Ali veli 2021-02-10 20:42:43

Makine mühendisinin bi tek adını yazmamışsınız :) adı samet olacak yazmamışsınız bi tek

Avatar
Ayşe 2021-02-11 08:14:14

Belediyede bir işi 10 kişi yapıyor demek ki yetişemiyorlar yazık yeni torpilli kafalar lazım yazık bize

Avatar
Ayşe 2021-02-11 08:14:20

Belediyede bir işi 10 kişi yapıyor demek ki yetişemiyorlar yazık yeni torpilli kafalar lazım yazık bize