Market alışverişinin 400 TL'si iade edilecek! Banka az önce duyurdu: Tek bir işleme gerek var

Kasım ortasında market alışverişi yapmayı düşünen vatandaşlar, bankalarının güncel promosyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırmalar yapıyorlar.

Market alışverişinin 400 TL'si iade edilecek! Banka az önce duyurdu: Tek bir işleme gerek var

Market alışverişi yapmak isteyen kişiler Kasım ayının başından bu yana bankacılık seçeneklerini araştırırken, bankalar da hem market alışverişi hem de çeşitli sektörlerdeki alışverişler için geçerli olan promosyonların detayları hakkında bilgi veriyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası müşterileri Kasım ayında bankanın fırsatlarını takip ediyor. Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinde yayınlanan bilgilendirme metninde 400 TL bankkart fırsatı ile ilgili detaylar yer alıyor.

Ziraat Bankası Kasım Ayı Kampanyası

1 Kasım'da başlayan ve 30 Kasım'a kadar sürecek kampanyada, anlaşmalı market ve marketlerden aynı anda 750TL ve üzeri yapılaak her aşışveriş sonra 40 TL, toplamda da 400 TL bankkart lira verilecek.

Ziraat Bankası Kasım Ayı Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen market alışverişi yapanlar, kampanyaya bankkart mobil veya bankkart.com.tr üzerinden katılabilirler. SMS ile katılmak isterseniz MARKET400 yazıp 4757'ye yazabilirsiniz.

Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre e-ticaret kampanyaya uygun değil ancak kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş öncesinde kampanyaya katılmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası müşterileri, 30 Kasım'a kadar geçerli olacak olan kampanya kapsamında banka kartıyla yapacakları alışverişlerde 400 TL'ye varan kazanç elde edebilecek.

Söz konusu kampanya devam ederken Ziraat Bankası'nın mevcut kampanyalarına ilişkin araştırmalar da sürüyor. Kasım ayında market alışverişlerinizde ve güncel kampanyalar kapsamında sunulan 400 TL Banka Kartı Lirası'na ulaşmak ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesindeki promosyonlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.