A101 bu hafta yüzyılın indirimine koşacak! Gıda ürünlerinde indirimler peş peşe geldi

A101 market bu haftaya özel indirimli ürünlerini duyurdu. Ayrıntılar haberimizde...

A101 bu hafta yüzyılın indirimine koşacak! Gıda ürünlerinde indirimler peş peşe geldi

A101 Market, 18 Mayıs itibarıyla müşterilerine çarpıcı indirimler sunmaya hazırlanıyor. Yayınlanan yeni aktüel ürünler kataloğu, alışveriş listenizi yenileme vaktinin geldiğini işaret ediyor. Haftanın yıldızları kataloğuyla birlikte sunulan indirimler, temel gıda ürünlerinden ev ihtiyaçlarına kadar geniş bir yelpazeye yayılıyor.

Kataloğun dikkat çeken noktalarından biri, temel gıda maddelerindeki ciddi fiyat düşüşleri. 30'lu yumurta ve 5 litrelik Ayçiçek yağı gibi temel mutfak ürünlerindeki indirimler, ev bütçesine önemli bir nefes aldırıyor. Ayrıca, kırmızı et fiyatlarında yaşanan çakılma, et tüketenler için sevindirici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Bununla birlikte, haftanın yıldızları kataloğunda yer alan ithal muz, avokado, soğan, kavun ve domates gibi ürünlerdeki indirimler de dikkat çekici. Müşterilere ekonomik ve kaliteli seçenekler sunan A101, bu hafta da alışveriş listenizi hazırlamak için ideal bir adres olarak öne çıkıyor.

a101 18 mayıs aktüel ürünler

Ayrıca, piliç baget, poşetli bütün piliç, dana kıyma ve kuşbaşı gibi et ürünlerindeki indirimler de et severleri memnun edecek nitelikte. Tüm bunlarla birlikte, marketin sunduğu diğer ürünlerde de hesaplı fiyatlar ve kalite dikkat çekiyor.

18 Mayıs itibarıyla başlayacak olan bu indirimlerle A101, müşterilerine kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Yenilenen katalogla birlikte, alışveriş listenizi hazırlamak ve bütçenizi korumak için A101'i tercih edebilirsiniz.