Üniversiteye En Az Lise Mezunu Personel

Boğaziçi üniversitesi en az lise mezunu toplamda 10 personel alımı ilan etti. Son başvuru tarihi ise 4 Şubat olarak duyuruldu.

Üniversiteye En Az Lise Mezunu Personel

Boğaziçi üniversitesi en az lise mezunu toplamda 10 personel alımı ilan etti. Son başvuru tarihi ise 4 Şubat olarak duyuruldu.

21 Ocak 2022 Cuma 09:43
Üniversiteye En Az Lise Mezunu Personel

Resmî Gazetede duyurulan ilanda Boğaziçi Üniversitesi farklı kadrolarda istihdam edilecek ortaöğretim, ön lisans ve lisans mezunu personel alacak. KPSS puanıyla alınacak personel için başvurular başladı. İşte alınacak kadrolar;

Büro Personeli: 1 personel, Ortaöğretim

Büro Personeli: 2 personel, Ön Lisans

Büro Personeli: 5 personel, Lisans

Destek Personeli (Şoför): 2 personel, Ortaöğretim

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğünden:

657/4-B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına ve 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'ın ek 2'inci maddesinin (b) fıkrası uyarınca İstihdam edilmek üzere, 2020 KPSS (B) grubu puanı esas alınmak suretiyle, 10 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

GENEL ŞARTLAR

*Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

*Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde anılan kanun ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." Hükmüne uygun olması,

*Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,

*Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak.

*Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

1. Fotoğraflı Başvuru formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır)

2. Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi

3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-Devlet Çıktısı Kabul Edilecektir)

4. Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için)

5. 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

*Başvuruda bulunacak adayların, bu ilanın Resmi Gazete 'de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde yukarıdaki belgeleri tamamlamak suretiyle; Üniversitemiz Genel Sekreterliğine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Başlangıç Tarihi : 21.01.2022

Son Başvuru Tarihi : 04.02.2022 mesai bitimine kadar.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.