Güzel Sanatlara KPSS'siz En Az Lise Mezunu Model Alımı

Güzel Sanatlar Fakültesine en az lise mezunu adaylar arasından KPSS 'siz personel alımı yapılacak. Canlı model olarak çalışacak adaylar için başvurular başladı.

Güzel Sanatlara KPSS'siz En Az Lise Mezunu Model Alımı

Güzel Sanatlar Fakültesine en az lise mezunu adaylar arasından KPSS 'siz personel alımı yapılacak. Canlı model olarak çalışacak adaylar için başvurular başladı.

20 Ağustos 2019 Salı 12:22
Güzel Sanatlara KPSS'siz En Az Lise Mezunu Model Alımı

Güzel Sanatlar 'a KPSS'siz lise mezunu canlı model alımı.

Erciyes Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanna ilanda en az lise mezunu adaylar arasından persoenl alımı yapılacağına yer verildi. Canlı model olarak çalıştırmak üzere yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde.

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 8. Maddesi uyarınca yapılacak geçici personel alımında başvuru detayları şu şekilde;

UNVANI ADEDİ

ARANILAN NİTELİKLER

CANLI
MODEL
3

1) En az lise mezunu olmak.
2) KPSS şartı aranmamaktadır.
3) Vücut bütünlüğüne sahip olmak.
4) Uzun ve hareketsiz duruşlar için
elverişli sağlık durumuna sahip ve
dayanıklı olması 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Erciyes Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruda , ilana başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerektiğine yer verildi:

 • Türk Vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 • Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak.
 • 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. (Asil ve yedek olarak Üniversitemiz kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır)
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
 • Yapılan başvurularda KPSS puan şartı aranmamaktadır, asıl aday mülakat sonucunda belirlenecektir.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binası zemin katında ki yazı işleri bürosuna müracaat etmesi gerekmektedir. 

 • Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi
 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi
 • Fotoğraf (2) adet
 • Savcılık iyi hal kâğıdı. (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.)
 • İş Talep Formu için TIKLAYIN

İlana başvurular şahsen yapılacaktır. Posta yolu ile başvurular kabul edilmez.İlana başvurular 2 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.

Kadın-erkek diğer adaylarla bilgi alış verişi için TIKLA KATIL

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Deli beygir 2019-08-21 08:43:01

Mayış ne kedar? Kaç kayme aylik