Ege Üniversitesi Yüksek Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

İzmir'de bulunan Ege Üniversitesi yüksek maaşlar sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak. İşte başvuru detayları.

Ege Üniversitesi Yüksek Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

İzmir'de bulunan Ege Üniversitesi yüksek maaşlar sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak. İşte başvuru detayları.

13 Mart 2023 Pazartesi 00:24
Ege Üniversitesi Yüksek Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Ege Üniversitesi Yüksek Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor 

Ege Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor. Kamu kariyer platformu üzerinden yayımlanan ilana göre İzmir Ege Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığında istihdam edilmek yüksek maaşla 9 (dokuz) adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak. 

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak ? 

Başvurular Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/) platformu üzerinden 13.03.2023 (08.30) – 24.03.2023 (23.59) tarihleri arasında alınacaktır.Şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Genel Şartları 

  1.  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması,
  2. Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması
  3. (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması
  4. Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır)
  5. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri
  6. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  7.  Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,
  8. KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış veya kamu haklarından mahrum bulunmamış olmak.
  9.  İlan edilen tüm pozisyonlar için ilan başvuru tarihinin ilk günü itibariyle 40 (kırk) yaşını doldurmamış olmak (13.03.1983 ve sonrası doğumlular başvuru yapabilecektir.)

Ege Üniversitesi Yüksek Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.