Devlet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Destek Personeli, Çözümleyici ve Programcı pozisyonlarına sözleşmeli personel alımı yapıyor. Alım kararı resmi gazete 'de yayımlandı.

Devlet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Destek Personeli, Çözümleyici ve Programcı pozisyonlarına sözleşmeli personel alımı yapıyor. Alım kararı resmi gazete 'de yayımlandı.

13 Mart 2023 Pazartesi 00:14
Devlet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı yapacağını duyurdu. 13 Mart 2023 Tarihli ve 32131 Sayılı Resmî Gazete 'de yayımlanan ilana göre Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Destek Personeli, Çözümleyici ve Programcı pozisyonlarına sözleşmeli personel alımı yapıyor. 

Kadro dağılımı nasıl olacak ? 

Başvuru Genel Şartları Neler ?

  1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak ve göreve başlamasına engel hali bulunmamak,
  2. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 53'üncü maddesindeki hükümler saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.
  3. 2022 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanına, Önlisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanına ve Ortaöğretim mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanına sahip olmak, aranan KPSS puan türlerinden 55 ve üzeri puan almış olmak.
  4.  Başvurulacak unvanın aranan nitelikler ile Genel ve Özel Şart olarak belirtilen şartları birlikte taşıyor olmak,
  5.  İlan Tarihi itibariyle ilanda belirtilen Sertifika ve Belgelere sahip olmak,
  6. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak,
  7. Erkek adaylar için Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş olmak,
  8.  Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  9.  Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz. 
  10.  “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1 inci maddesinin (b) fıkrasına eklenen; “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmüne aykırı durumu olmamak

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanının tam metnine ulaşmak için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.