Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 400 Personel Alımı Değişti: Bu 2 Kadroya Alım Olmayacak

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda , farklı kadrolarda istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verildi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 400 Personel Alımı Değişti: Bu 2 Kadroya Alım Olmayacak

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda , farklı kadrolarda istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verildi.

05 Haziran 2020 Cuma 16:48
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 400 Personel Alımı Değişti: Bu 2 Kadroya Alım Olmayacak

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 400 personel alımı ilanı güncellendi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından geçtiğimiz gün bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilan için bugün bir düzeltme duyurusu yayımlandı ve 400 personel alımında bir değişiklik yapıldığını bildirdi. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacaklarda aranan genel şartlara şu şekilde yer verildi:

  • Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.
  • 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3, önlisans mezunlarında KPSSP93 puanları esas alınacaktır. (Eczacı pozisyonu hariç)  Eczacı pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Aday sayısının pozisyon sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, ayrıca duyuru yapılacaktır.
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak.
  • Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.’’ hükmüne uygun olması .
  • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.
  • Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

KADRO DAĞILIMI

İlanın kadro dağılımı şu şekilde:

İLANDA NE DEĞİŞTİ?

Daha önce yayımlanan ilanda Perfüzyon veya Perfüzyon Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun 1 sağlık teknikeri ve Odyometri veya Odiometri önlisans programlarının birinden mezun olan 1 personel alınacaktı. Ancak güncellenen ilanda bu iki kadro çıkarıldı.

BAŞVURU

İlana başvurular http://personelbasvuru.cumhuriyet.edu.tr adresi üzerinden alınıyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Yuksel 2020-06-06 11:29:08

Öğle bir kriter yazmışsınız ki çocuklarımız yazılan bölümlerden mezun ama ise alan yok sen ise almiyacaksin diğeri almiyacak bunlar nasıl tecrübe ve sigortası olacak kardeşim şart korsun saygilimi verilen işi severek yapıyor mu verilen işini dört elle sarılarak yapıyor mu vatanı ni sever mi bayrağına saygısı varmi devletini sever mi daha birçok kriter orneklendirilir bunlar usta çırak usulü bilenin bilmeyene bilgilerini aktararak olur polis alıyorsun daha önceden yaptığına mi bakıyorsun Ikm alıyorsun daha önceden yaptığına mi çalıştığına bakıyorsun uzm cvş alıyorsun daha önceden tecrübesine mi bakıyor sun neyin peşindesiniz vatandaş milletvekili olur resmi aracında pkk lıları taşır kıvır 19 hastalığı çıkar devlet maaşımızı yatirmiyacagini söylerler devletin ekmeğini yerler akademisyenler devlete baş kaldırırlar tabiki bunları yapanlardan bahsediyorum devlet faiz indirir emlakçı fiyat artırır otabus sofo ru 80 ne giden yolcuyu 180 taşımaya çalışır sonunda kontak kapanır neyin peşindesiniz alim çalışacak çocuklarımızı hizmet için çalışsınlar eğer beğenmezsen 1 veya 2 ay çalıştırırsan performansını beğenirsen devam ettirirsin çalışacak insan hal ve hareketinden belli olur biz vatan bayrak namus din ve devlet sevdalisiyiz bizim gidecek bir baska bir vatanimiz yok alin evlatlarimizi da calissinlar daha cok soylenecek sozler var

Avatar
Esin 2020-06-06 21:11:34

Çocuklarımız nerde tecrübe kazanacak yer gosterin