Elbeyli Belediyesi En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak-4500 Lira Maaşla

Elbeyli Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda en az lise mezunları arasından zabıta memuru, düz memur ve mimar alımı yapılacağına yer verildi. İlanın başvuru bilgileri ve başvuru detayları yazımızda.

Elbeyli Belediyesi En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak-4500 Lira Maaşla

Elbeyli Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda en az lise mezunları arasından zabıta memuru, düz memur ve mimar alımı yapılacağına yer verildi. İlanın başvuru bilgileri ve başvuru detayları yazımızda.

08 Ocak 2021 Cuma 15:21
Elbeyli Belediyesi En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak-4500 Lira Maaşla

Elbeyli Belediyesi düz memur, zabıta memuru ve mimar alımı yapacak.

Elbeyli Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az lise mezunları arasından kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. KPSS puanı ile Elbeyli Belediye Başkanlığı bünyesine yapılacak kamu personeli alımında başvurular 15-22 Şubat tarihleri arasında alınacak. Beleidye Başkanlığı tarafından , "Elbeyli Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Belediye Zabıta Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." ifadeleri ile yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adaylar aşağıdaki şartları taşımak zorunda.

a)    Türk vatandaşı olmak.

b)    Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c)    Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

d)    Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e)    Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

f)    İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

a)    İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden asgari KPSS puanını almış olmak.

b)    Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

c)    Zabıtamemurukadrolarınabaşvuracaklariçin;657sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48incimaddesinin(A) fıkrasında belirtilen şartların yanısıraBelediyeZabıtaYönetmeliği’nin13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67metre, kadınlardaen az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

d)       Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

e)       13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgelerine sahip olmak.

BAŞVURU

e)    Zabıta memuru kadrolarına başvurular;

f)    Başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Elbeyli  Belediye Başkanlığı Yazı İşleri  Müdürlüğüne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvurularını yapacaklardır.
g)    Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
h)    Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
i)    Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kadın erkek adaylarla bilgi alış verişi için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Vatandaş 2021-01-08 15:50:30

Alacağınız memurun sadece adı-soyadı yazmıyor ilanda

Avatar
Yilmaz 2021-01-08 18:14:41

MasAllah masAllah bu neymis arkadas ya zamaninda alinanlarin hepsinin kilosuna boyuna bakildimi.bekcilerin zabitalarin kilosuna boyuna bakildimi.ne boy var ne oranti.heroez torpille girmis girecegine biz ozel sektore devam

Avatar
Ahmet Pekedis 2021-01-09 02:54:12

Başvuru nasıl yapılıyor?

Avatar
İşsiz gibi işsiz 2021-01-09 11:31:01

Dayın varsa belediyede bu söylenenler kağıtta kalır

Avatar
Mboss 2021-01-09 13:31:22

Sanki bordo bereli alıyo

Avatar
Gerek yok 2021-01-09 20:04:20

Nerden başvuru yapacaz herşey var o yok