Çat Belediyesi Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak: Başvuru Tarihi Belli Oldu

Çat Belediye Başkanlığı , düz memur kadrosunda istihdam etmek üzere 1 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Bugün yayımlanan lise mezunu memur alımı duyurusu yazımızda.

Çat Belediyesi Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak: Başvuru Tarihi Belli Oldu

Çat Belediye Başkanlığı , düz memur kadrosunda istihdam etmek üzere 1 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Bugün yayımlanan lise mezunu memur alımı duyurusu yazımızda.

18 Mart 2021 Perşembe 16:26
Çat Belediyesi Lise Mezunu Memur Alımı Yapacak: Başvuru Tarihi Belli Oldu

Çat Belediyesi memur alacak.

Çat Belediye Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlandı ve lise mezunları arasından düz memur alımı yapılacağına yer verildi. İkamet şartı olmadan yapılan memur alımında başvurular 22-26 Nisan 2021 tarihleri arasında alınacak.

"Tokat İli Çat Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alımı yapılacaktır." ifadeleri ile yayımlanan kamu personeli alımı duyurusunda başvuru bilgileri şu şekilde paylaşıldı:

BAŞVURU ŞARTLARI

Düz memur alımında başvuru şartları şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

-  Türk ceza kanunun 53üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

-  Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

- İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

- İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibarı ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak,  2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

-  Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

- 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

İlana başvurular 22 Nisan 2021 günü başlayacak ve 26 Nisan2a kadar devam edecek. Başvurular şahsen, posta yolu ile ya da mail yolu ile yapılabilecek. 

Başvuru formu yayımlandığında bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirin:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

İlan metni için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
S 2021-03-18 16:49:30

Biktim artik en az b sınıfı ehliyet sartından ya yeter