4500 TL Maaşla Belediye Memuru Alınacak (Van - Bahçelievler Belediyesi Zabıta ve Memur Alımı Başvuru Formu)

İki belediye başkanlığı tarafından ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda en az lise mezunu adaylar arasından belediye memuru alımı yapılacağına yer verildi. İki şehirde belediyelere yapılan alımların başvuru bilgileri yazımızda.

4500 TL Maaşla Belediye Memuru Alınacak (Van - Bahçelievler Belediyesi Zabıta ve Memur Alımı Başvuru Formu)

İki belediye başkanlığı tarafından ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda en az lise mezunu adaylar arasından belediye memuru alımı yapılacağına yer verildi. İki şehirde belediyelere yapılan alımların başvuru bilgileri yazımızda.

26 Ocak 2021 Salı 22:28
4500 TL Maaşla Belediye Memuru Alınacak (Van - Bahçelievler Belediyesi Zabıta ve Memur Alımı Başvuru Formu)

İki belediyeye 60 KPSS ile memur alınacak.

Van ve Bahçelievler Belediye Başkanlıkları tarafındna ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda en az lise mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Farklı kadrolarda belediyeler bünyesinde kadrolu olarak çalıştırılacak personeller kadrolu olarak istihdam edilecek. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacak alımın başvuru bilgileri şu şekilde:

Kadın erkek memurlar ve memur adayları ile bilgi alış verişinde bulunmak için TIKLAYIN

BAŞVURU GENEL KOŞULLARI

İki ilana da başvuru yapacak adayların aşağıdkai genel şartları taşıması gerekmektedir:

a) Türk vatandaşı olmak.

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüyü kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

g) Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır).

Zabıta memuru kadrosuna başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesi’nin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliği’nin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (±) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

Zabıta Memuru kadrosu için; Sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR

Van Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuru özel şartları şu şekilde:

Başvurular 08.03.2021 tarihinden 12.03.2021 Cuma gününe kadar alınacak. Başvuru formu yayımlandığında haberdar olmak için kamubulteni mobil uygulamasını aşağıda bulunan linklerden indirin.

Bahçelievler Belediyesi memur alımı başvuru özel şartları ve kadrolaru şu şekilde:

Başvurular 08.03.2021-12.03.2021 tarihleri arasında alınacak. Başvuru formu yayımlandığında haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Emre 2021-01-27 00:07:14

Bellidir bu kadrolarin sahipleri pehh

Avatar
Ferdi 2021-01-26 22:56:03

Ben bilgisayar proğramcılığı mezunuyum bende mi sertifaka alayım yani

Avatar
Volkan 2021-01-27 00:04:30

Öncelikle yaş sınırını degissinler bunu defalarca yazdım 30 yaş in üzerindeki benim gibi kişiler devlet kurumlarına giremiyor ilgili makamlara bu konu iletilsin artık

Avatar
Ela 2021-01-27 00:44:26

Torpille herşey ya Allah bulun İnsllah

Avatar
Nihat 2021-01-27 08:12:19

Bu 30 yaşındaki lerin derdi bitmeyecek nasıl bı ülkeyiz ne istiyorsunuz 30 yaşını aşan ac mi kalsın

Avatar
Hasan TUNOĞLU 2021-03-07 01:36:37

Başvuru formunu bulamadım bilgisi olan var mı ya da linkini atabilecek olan