Zeytinburnu Belediyesi'ne Kadın-Erkek Zabıta Alınacak! Başvurular Yarın Başlıyor

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı, 2016 KPSS puanlarıyla kadın-erkek zabıta memuru alımı gerçekleştirecek.

Zeytinburnu Belediyesi'ne Kadın-Erkek Zabıta Alınacak! Başvurular Yarın Başlıyor

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı'nın Kadın-Erkek Zabıta memuru alımı için başvuru işlemleri yarın başlıyor. Zeytinburnu Belediye Başkanlığı, Resmi Gazete ve Devlet Personel Başkanlığı'ndan geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruda belediyenin  en az önlisans mezunu KPSS'den en az 70 puan almış 42 zabıta memuru alımı yapacağı , ilgili alımlar için başvuruların 6 ile 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında belediyenin Yazı İşleri Müdürlüğü'ne yapılacağı belirtilmişti.

Casinoslot İNDİR.

Başvuru sırasında adaylardan nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı fotokopisi, diploma ya da mezuniyet belgesi fotokopisi, KPSS sonuç belgesinin çıktısı, 2 adet vesikalık fotoğraf, görevini yapmaya engel durumu olmadığına dair beyan, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyan talep edilecek, başvuru formu http://www.zeytinburnu.istanbul/ adresinden indirilebilecek.

 Başvuruda bulunacak adayların 2016 Yılı KPSSP93 puanları değerlendirilecek. Adayların ayrıca aşağıdaki başvuru genel ve özel şartlarını yerine getirmesi gerekiyor : 

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA