Yüksek Seçim Kurulu En Az 35,500 Lira Maaşla Personel Alımı Başvuruları Başladı

Yüksek Seçim Kurulu 35,500 liradan başlayıp 65 bin 100 liraya kadar çıkan maaşlarla personel alımı başvuruları bugün itibariyle başladı.

Yüksek Seçim Kurulu En Az 35,500 Lira Maaşla Personel Alımı Başvuruları Başladı

Yüksek Seçim Kurulu 35,500 liradan başlayıp 65 bin 100 liraya kadar çıkan maaşlarla personel alımı başvuruları bugün itibariyle başladı.

27 Eylül 2022 Salı 12:15
Yüksek Seçim Kurulu En Az 35,500 Lira Maaşla Personel Alımı Başvuruları Başladı

YSK tarafından yayımlanan ilanda sözlü sınav başarı sırasına göre 12 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak. Yüksek maaşlarla yapılacak alımlarda aylık brüt ücret tavanının iki, üç ve dört katına kadar maaşlar verilecek.

Ne Kadar Maaş Ödenecek

Yapılacak alımlarda üç farklı maaş ödemesi yapılacak. Aylık brüt sözleşme ücreti tavanına göre yapılacak bu ödemelerde aylık brüt ücret tavanı 16.277,45 lira olarak belirlendi.

2 katına kadar olan maaşlar; 35.554,9 lira

3 katına kadar olan maaşlar; 48.832,35 lira

4 katına kadar olan maaşlar; 65.109,8 lira

Alım Yapılacak Kadrolar ve Maaşları

https://www.kamubulteni.com/images/upload/biliYim.png

Başvuru Ortak Şartları

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak,

b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı için başvuru yapabilirler.)

ç) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıl, 3 (üç) katını geçmeyecekler için en az 5 (beş) yıl ve 4 (dört) katını geçmeyecekler için en az 8 (sekiz) yıl mesleki tecrübeye sahip bulunmak, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanun’a tabi kadrolu veya aynı Kanun’un 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’ye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.)

d) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek

e) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak

f) Hizmetin gerektirdiği nitelikler ile muhakeme, temsil, yeni teknolojileri takip etme, öğrenme ve araştırma, hızlı öğrenme ve kendini geliştirme, analitik düşünebilme, takım çalışmasına yatkın olma ve iletişim becerisi yüksek olma, yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilme ve belgelemeye (dokümantasyon) önem vererek belgeleme yeteneklerine sahip olmak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 27.09.2022 tarihinde saat 10:00’da başlayıp, 06.10.2022 tarihinde saat 23:59:59’da sona erecektir. Başvurular e-Devlet üzerinden “Yüksek Seçim Kurulu Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya Kariyer Kapısı internet adresinden (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) elektronik olarak yapılacaktır.

İLAN ÖZEL ŞARTLARI VE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  / 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.