Yıldız Teknik Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alacak (Brüt Tavan 23 Bin TL)

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı yüksek maaşlı personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular 13 Ağustos'ta başlıyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alacak (Brüt Tavan 23 Bin TL)

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nda tam zamanlı çalıştırılmak üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurmuştu. İlgili alımlar için 26 Temmuz 2018 tarihinde başlayan başvuru süreci 13 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek.

KAMU VE ÖZEL SEKTÖRDE YÜKSEK MAAŞLI İŞ FIRSATLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMA. İNDİRMEK İÇİN TIKLA.

Üniversite Rektörlüğü tarafından yapılan resmi bilgilendirmede alımla ilgili, "Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi Kingbetting uyarınca, 10 (on) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Üniversitemiz tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınava katılacak adayların seçiminde, 2016 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) P3 puanı ile İngilizce dilinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen dengi puan esas alınacaktır. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan en fazla iki tanesi için başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurular 26.07.2018 – 13.08.2018 tarihleri arasında Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğüne yapılacaktır." ifadelerine yer verilmiş başvuru şartları da ilgili bilgilendirmede yer almıştı.

Buna göre başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki başvuru genel ve özel şartlarını dikkatle incelemesi gerekiyor : 

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA