Yerli Otomobil Fabrikasında Çalışmak İsteyenler: TOGG İş Başvuru Sayfası Açıldı

TOGG tarafından bir açıklama yapıldı ve iş başvurusu için sistemin açıldığı ve Genel Başvuru adı altında TOGG bünyesinde çalışmak isteyenlerin başvurusunun alındığına yer verildi.

Yerli Otomobil Fabrikasında Çalışmak İsteyenler: TOGG İş Başvuru Sayfası Açıldı

TOGG 'dan duyuru: İşte iş başvuru sayfası.

Türkiye 'nin Otomobili Girişim Grubu resmi internet adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda TOGG bünyesinde çalışmak isteyenlerin iş başvurusu kısmından müracaatını yapması gerektiğine yer verildi.  Yayımlanan duyuruda ,"Bu iddialı ve zorlayıcı hedef, farklı bir çalışma kültürünü de beraberinde getiriyor. TOGG’da bizler sorumluluk alırız, beraber üretiriz, çözüm buluruz, kararları hızlı ve etkin bir şekilde beraber alırız. Çalışma alanlarımızı sınırlamak yerine, becerilerimizi geliştirebilmek için imkan yaratırız. Unvanlara ve konfor alanlarına önem vermeyiz, farklılıkların yarattığı zenginlikten besleniriz. Küresel vizyonumuzla, farklı kültür ve deneyimlerdeki pek çok paydaşımızla iş birliği içerisinde çalışma fırsatı sunarız." denildi. 

FABRİKA AÇILIYOR

TOGG 'un yerli arabayı üreteceği fabrika için kollar sıvandı ve temel atılıyor. Yerli otomobil fabrikasının inşaası için hazırlıklar devam edereken TOGG bünyesinde çalışmak isteyenler ise iş başvuru sayfasını araştırmaya başladı. Biz de Kamubulteni.com olarak bu yazımızda TOGG iş ilanı başvuru sayfasına ve başvuru şekline yer verdik.

BU ÖZELLİKLERE SAHİPSENİZ

TOGG tarafından iş başvuru sayfasında yayımlanan açıklamada, aşağıdaki özelliklere sahip olanların iş başvurusu yapması gerektiğine yer verildi:

"TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.

Hayattaki amaçlarımızla TOGG’da yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendiririz."

GENEL BAŞVURU

TOGG iş ilanları sayfasına baktığımızda Genel Başvuru ekranının açıldığına yer verildi. Genel Başvuru ekranında ise şartlar için şu ifadelere yer verildi:

  • Saygın bir üniversiteden Endüstriyel, Mekanik veya ilgili Mühendislik derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi
  • İşletme, İnsan Kaynakları veya ilgili alanda lisans derecesi veya eşdeğer deneyim
  • Otomotiv sektöründe Ar-Ge, Üretim, Tedarik Zinciri veya Satın Alma rolleri için deneyim
  • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
  • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri tanıtma, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
  • Disiplinler arası takımlarda bölümler arası süreçleri anlama ve geliştirme becerisi
  • İngilizce mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
  • Yurtdışında ve küresel bir ekiple çalışabilme

BAŞVURU ŞEKLİ

TOGG iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki sayfaya gitmesi gerekmektedir. 

togg.com.tr/content/bize-katil

Linki kopyalayıp yeni sekmede açabilir ve TOGG iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İŞ İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN