Yeni İlana Yoğun İlgi 'Ortaöğretim, Önlisans, Lisans Mezunlarından Kadın-Erkek Zabıta Alınıyor'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın 500 zabıta memuru alımı için başvuru işlemleri sürüyor.

Yeni İlana Yoğun İlgi 'Ortaöğretim, Önlisans, Lisans Mezunlarından Kadın-Erkek Zabıta Alınıyor'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın 500 zabıta memuru alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. 

Geçtiğimiz günlerde İBB'den yapılan resmi bilgilendirmede, alımla ilgili, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." denilmiş başvuruların 1 ile 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşeceği belirtilmişti. 

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS DÜZEYİNDEN TÜM PERSONEL ALIMLARINI TAKİP ETMEK, İLGİLİ İLANLARI CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM OLARAK ALMAK İÇİN TIKLAYIN VE İNDİRİN.

Başvuruda bulunacak Zabıta Memuru adaylarının 2016 KPSS'ye girmiş olması Betsidney ve en az 60 puan almış olması gerekiyor. Başvuruda bulunacak adaylarda ayrıca başvuru genel şartlarının yanı sıra, 30 yaşını aşmamış olmaları, Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması şartlarını da yerine getirmesi bekleniyor.

Başvuru sürecine dair diğer adaylarla iletişim geçmek, özel sektör ve kamu iş fırsatlarını takip etmek için tıklayın ve gruba katılın.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA