Uzman Erbaşlara Kadro Müjdesi! Meclise Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Uzman Erbaşlara kadro kanun teklifini TBMM Başkanlığına teslim etti.

Uzman Erbaşlara Kadro Müjdesi! Meclise Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Uzman Erbaşlara kadro kanun teklifini TBMM Başkanlığına teslim etti. İzzet Ulvi Yönter, "Bu işin takipçisiyiz, sonuna kadar takibini sürdüreceğiz. TBMM Başkanlığı'na uzman erbaşlara kadro verilmesine ilişkin kanun teklifi sunulmuştur" dedi ve kanun teklifini imzaladı. Kamu Bülteni yöneticileriyle de mecliste kısa süreli bir görüşme gerçekleştiren İzzet Ulvi Yönter 'Uzman erbaşların haklarını sonuna kadar savunacağız dedi.

Kanun Teklifinde "TSK ve İçişleri Bakanlığı'nda sözleşmeli uzman erbaş pozisyonunda görev yapan personel kanun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren, boş kadro olup Bahisarena olmadığına bakılmaksızın, uzman erbaş kadrolarına atanmıştır. Bu personel atandıkları tarihten itibaren kadrolu personel ile aynı özlük haklarına sahip olacaktır." ifadeleri yer alıyor. 

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS PERSONEL ALIMLARINI TAKİP ETMEK, İLGİLİ İLANLARI CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM OLARAK ALMAK İÇİN KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMAYIN. İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

PERSONEL ATAMALARI, PERSONEL SORUNLARI VE DİĞER KONULARDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK İÇİN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MEMUR ADAYI DAYANIŞMA GRUBUNA KATILABİLİRSİNİZ.

Yeni Askeri personel alımlarıyla ilgili adayların sorunlarını da dinleyeceğine dair söz veren İzzet Ulvi Yönter Kamu Bülteni yöneticilerini genel merkezdeki makamına davet etti.