Üniversiteye Mülakatsız Sözleşmeli Personel Alınacak! Başvurular Sona Eriyor

T.C. Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü'nün sözleşmeli personel alımı için başvuru işlemleri yarın sona eriyor.

Üniversiteye Mülakatsız Sözleşmeli Personel Alınacak! Başvurular Sona Eriyor

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğünün sözleşmeli personel alımı için başvuru sürecinde sona gelindi.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS MEZUNLARINDAN MEMUR ALIMLARI, EMNİYET, TSK VE DİĞER KURUMLARA ALIMLAR, ÖZEL SEKTÖR İŞ FIRSATLARI VE DAHA FAZLASINI TAKİP ETMEK İÇİN KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMAYIN.

T.C. Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü'nden geçtiğimiz günlerde yayımlanan duyuruda alımla ilgili "Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 2. Maddesinin (b) ve (c) bentlerine göre Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri özel bütçeden karşılamak üzere; 3 (üç) Fizyoterapist, 1 (bir) Diyetiyen, 65 (altmışbeş) İnterbahis Hemşire. 12 (oniki) Sağlık Teknikeri ve giderleri Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 1 (Bir) Tabip, giderleri Diş Hekimliği Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 4 (dört) Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 86 (seksenaltı) sözleşmeli personel alınacaktır" ifadelerine yer verilmiş, tabip pozisyonu için başvuruda bulunacak adaylarda KPSS şartı aranmayacağı bu unvan için başvuru yapanların mülakata tabi tutulacağı belirtilmişti.

Başvuru işlemleri yarın sona erecek.  Başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki başvuru genel ve özel şartlarını dikkatle incelemesi, şartları yerine getirenlerin ) Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvurularını yapmaları gerekiyor. 

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA