Üniversite Taban Puan Şartsız 10 Kadroda Personel Alımı Yapacak

Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlanan ilanla Sivas Cumhuriyet Üniversitesi sözleşmeli personel kadrosuna 33 yeni personel almak için ilan yayımladı.

Üniversite Taban Puan Şartsız 10 Kadroda Personel Alımı Yapacak

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından bugün açıklanan ilanla 10 Farklı kadroda 33 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak bu alım ile ilgili başvurular başladı. İkamet şartsız ve KPSS taban puana bakılmadan alınacak başvurularda yüksek puanlardan başlanarak adaylar sözlü sınava alınacaktır. Başvuru Tarihi ve Şekli Nasıl Olacak?

Başvurular 20 Haziran tarihi itibariyle başlayacak olup son başvuru tarihi 4 Temmuz 2022’dir. Adaylar üniversitenin resmi internet adresinden alıp dolduracağı başvuru formunu doldurarak diğer evraklarla beraber şahsen müracaat yapabilecektir.

Başvuru Genel Koşulları

- 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, lisans mezunlarında KPSSP3, önlisans mezunlarında KPSSP93 ve lise mezunlarında KPSSP94 puan türleri dikkate alınacaktır.

- Eczacı pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Aday sayısının pozisyon sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, ayrıca duyuru yapılacaktır.

- Spor Uzmanı pozisyonuna başvuracak adaylarda KPSS (B Grubu) puan sırası esas alınarak en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen her bir kadronun 10 (on) katı kadar aday sözlü sınava çağrılacak olup, ayrıca duyuru yapılacaktır.

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53’üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

- Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adaylar için başvuru bitim tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşını bitirmemiş olmak, diğer pozisyonlara başvuran adaylar için başvuru bitim tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını bitirmemiş olmak,

Başvuru Nitelikleri

Başvuru Özel Şartları

Koruma ve Güvenlik Görevlisi

-Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak.

-Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

-Üniversiteye bağlı ilçelerdeki yüksekokullarda ihtiyaç olduğunda görevlendirme yapılabilecektir.

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /