Üniversite KPSS Taban Puansız 25 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Konya'da bulunan Selçuk Üniversitesi bünyesinde bulunan Tıp Fakültesi Hastanesinde Ebe, Hemşire, Sağlık Personeli, Biolog, Diyetisyen, sağlık teknikeri ve Eczacı olarak çalıştırmak üzere toplamda 25 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Üniversite KPSS Taban Puansız 25 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Üniversite KPSS Taban Puansız 25 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Üniversiteler personel alımlarına devam ediyor. Son olarak bu gece yayımlanan Resmi Gazete kararına göre, Konya'da bulunan Selçuk Üniversitesi   bünyesinde bulunan Tıp Fakültesi Hastanesinde Ebe, Hemşire, Sağlık Personeli, Biolog, Diyetisyen, sağlık teknikeri ve Eczacı olarak çalıştırmak üzere toplamda 25 sözleşmeli personel alımı yapacak.

KPSS taban puan şartı yok 

Selçuk Üniversitesi 25 sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan herhangi bir KPSS taban puan şartı aranmayacak. 

Başvurular ne zaman ?

Adaylar başvurularını 9 Eylül 2022 tarihine kadar  http://hastaneilan.selcuk.edu.tr/aday/login adresi üzerinden giriş yaparak yapabilecekler. 

Başvuru Şartları Neler ?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, Sayfa 3 / 5 sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileliiflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
  • Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak
  •  Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Selçuk Üniversitesi KPSS Taban Puansız 25 Sözleşmeli Personel Alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN