Türkiye Elektrik İletim A.Ş. KPSS Şartsız 200 Personel Alacak

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde Türkiye Elektrik İletim A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 200 personel alımı yapılacağı açıklandı.İlanda KPSS şartı bulunmazken alımı yapılacak adayların daimi işçi statüsünde istihdam edileceği duyuruldu.Diğer detaylar haberimizde.

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. KPSS Şartsız 200 Personel Alacak

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde bir personel alım ilanı yayınlandı. İlanda Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Bünyesinde istihdam edilmek üzere 200 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Alımı yapılacak personeller taşra teşkilatında çalışacak ve  09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre daimi işçi statüsünde istihdam edilecek. Alımı yapılacak personelin 16 sı elektronik teknisyeni 184 ü elektrik teknisyeni olacak. Elektrik teknisyeni kadrosuna müracaat edecek adaylar lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olacak. Elektronik Oslobet teknisyeni kadrosuna müracaat edecek olan adaylar ise lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olacak. İlanda bir KPSS puanı şartı yok.İlanda İstanbul’a 14 elektrik teknisyeni 2 elektronik teknisyeni alımı yapılacağı duyuruldu. Ankara’ya 1 elektrik teknisyeni alımı yapılacağı duyurulurken elektronik teknisyeni alımı yapılmayacak. İzmir’e ise 8 elektrik teknisyeni 2 elektronik teknisyeni alımı yapılacağı duyuruldu. İlana son başvuru tarihi ise 29 Mart Çarşamba olarak açıklandı.

Alım yapılacak kadrolara başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) un resmi internet sitesinden alınacak. Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR’a kayıt olması gerekmekte. İŞKUR kaydı olmayan adaylar ilana başvuru yapamayacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden 20 Mart Pazartesi günü ilanlar yayınlanacak. Adaylar o ilanlara 29 Mart Çarşamba gününe kadar başvuru yapabilecek.

Yayınlanan duyuru ve diğer illerin alım kontenjanları için

Kamu personeli, işkur, sydv, banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için tıklayınız. 

Kamubulteni.com KONYA