Tokat Serenli Belediyesi KPSS Şartsız 2 İşçi İstihdam Edecek!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden yayınlanan ilanlarda Tokat Serenli Belediye Başkanlığı bünyesinde 2 kadrolu işçi istihdam edileceği açıklandı. Alım yapılacak pozisyonlar Mezar Kazma İşçisi ve Kanal ve Izgara İşçisi olacak.Detaylar haberimizde.

Tokat Serenli Belediyesi KPSS Şartsız 2 İşçi İstihdam Edecek!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde iki farklı personel alım ilanı yayınlandı. İlanlarda Tokat’ın Serenli İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından 4857 Sayılı İş Kanununa tabi aşağıda aranan özellikleri ve meslek bilgisi yazılı iki farklı pozisyona personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alım yapılacak pozisyonlar Mezar Kazma İşçisi ve Kanal ve Izgara İşçisi olacak. İlanlarda KPSS puan şartı yok. Adaylar arasından kura çekimi yapılacak kura çekimini kazanan adaylara mülakat uygulanacak. Son başvuru tarihi ise 21 Mart Salı olarak ilan edildi.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Mezar Kazma İşçisi Pozisyonu Bahis Siteleri İçin

 1. Mezar kazma işçisi meslekli olmak
 2. B sınıfı ehliyet sahibi olmak
 3. Bilgisayar Sertifikası olmak
 4. En çok önlisans mezunu olmak
 5. 25-30 yaş aralığında olmak
 6. Askerliğini yapmış olmak

Kanal ve Izgara İşçisi Pozisyonu İçin

 1. Kanal ve ızgara işçisi meslekli olmak
 2. B sınıfı ehliyet sahibi olmak
 3. En çok lisans mezunu olmak
 4. 30-35 yaş aralığında olmak
 5. Askerliğini yapmış olmak

Başvuruşlar Tokat Çalışma ve İş Kurumu üzerinden yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylar kuruma özgeçmişlerini de ibraz edecek. Kura çekimine katılacak olan adayların isimleri Tokat Çalışma ve İş Kurumu üzerinden ilan edilecek

Kamubulteni.com KONYA